Když se leskne prach…

Moderní alternativa skla s elegantní zkosenou fazetou a téměř stoprocentním leskem… také jste milovníky interiérů vytvářejících  pocit luxusu a výjimečnosti? Pak se při jejich zařizování nezapomeňte porozhlédnout po těch nejsoučasnějších lesklých materiálech, jako je například VETRIXX – akrylátový povrch, který díky smísení se skleněným prachem svým vzhledem naprosto věrně imituje sklo a navíc je jeho lesk přímo královský!

„Vysoký stupeň lesku je spojován nejen s pocitem luxusu, ale také čistoty, a tak není divu, že je hodně oblíbeným řešením právě v kuchyních,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Navíc díky rovné ploše a designovému vzhledu podtrženého elegantní hranou s fazetou je VETRIXX ideální volbou jak pro čelní nábytkové plochy, tak pro kuchyňský obklad, takže lze vše stylově sladit.“ Přitom se nemusíte bát, že by VETRIXX nevydržel náročné prostředí kuchyně – pyšní se totiž vlastnostmi jako snadná údržba, hygieničnost nebo odolnost vůči škrábancům, a díky hranám olepeným kvalitní PUR technologií i vůči vlhku a teplu až do 90°C. Pak už jen zbývá vybrat, které z dostupných provedení v bílé, černé, oříškové nebo královské šedé bude lesku skleněného prachu slušet nejvíc!

TRACHEA, a.s.
Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů – dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent.

Zdroj: www.trachea.cz a www.overface.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.