Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Calzedonia plážová móda pro sezonu Jaro/Léto 2020

Vydejte se na senzační cestu mezi mořem a pevninou. Kolekce plážového oblečení CALZEDONIA JARO/LÉTO 2020 míří do zbrusu nových destinací.

Pevnina
Kolekce plavek Calzedonia se v sezóně jaro/léto 2020 vydává na Střední Východ, na cestu plnou exotických plodů a koření. Putování začíná v Marakéši, pokračuje do pouště Merzouga a prašnými cestami dále až do centrální Afriky. Základem kolekce jsou hřejivé tóny s kořeněným nádechem, který nás zahalí atmosférou souku Jemaa el-Fna. Najdeme v ní mnoho odstínů žluté, včetně barvy hořčice, curry a šáfránu.

Objevuje se zde také rudá v tónu skořice, chilli a zázvoru. Tuto barevnou kombinaci oživuje svěží zelená a výrazná terakota. Letní karavana poté vstupuje do pralesů centrální Afriky v honbě za zlatem. Texturu modelů pozvedají zlatavé a třpytivé proplétané řemínky. Své místo má v kolekci i bohémský styl – najdeme v ní vrchní i spodní díly plavek se zavazovacími stuhami, vrchní díly přes jedno rameno s kalhotkami typu culottes s kruhovými detaily i balkonetky s moderními Etno vzory.

Moře
Ať žije blahodárná síla moře. Ponořte se do modři, někde mezi Středozemním mořem a oceánem. Má mnoho odstínů od temné až po tyrkysovou. V nadcházející sezóně se objeví na plavkách s moderním, trojrozměrným vzorem, který kombinuje reliéf s drobnými kanýrky, jež připomínají mořské vlny. Hold trendy námořnickému stylu s retro nádechem vzdávají dva modely plavek v kostce Vichy, první z nich mají trojúhelníkovou podprsenku s drobnými sklady, které zajímavým způsobem ztvárňují klasické námořnické pruhy, druhé plavky mají balkonetku ve vintage stylu.

Jednotlivé modely mají barevné zdobení v nejrůznějších odstínech, které odkazují na slunce a slanou vodu. Některé kousky nás přenesou do prostředí luxusního yacht klubu, jako například celočerný model z kovovými vsadkami ve zlaté barvě nebo sexy trikini. Kolekce vykazuje rovněž orientální vliv, objevují se v ní potisky, které připomínají typické marocké dlaždice s modrobílým vzorem.

Plážová móda podle Karolíny Mališové
Kolekci plážové módy Calzedonia si oblíbila i česká modelka Karolína Mališová. Modely pro sezónu jaro/léto 2020 využila na krátké dovolené na kanárském ostrově Tenerife.

Její bezchybné křivky skvěle zdůraznily černé bikiny Audrey s volánkovým lemem a glitter efektem. V dokonalém kontrastu s černým kanárským pískem vynikly bílé bikiny Barbara s třpytivými detaily.

Karolína dobře ví, že letošním hitem jsou geometrické potisky, a tak si do kufru nezapomněla přibalit ani zelené bikiny Amelia v retro střihu.

Zdroj a foto: Calzedonia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *