Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

sebamed uvádí novou řadu PRO!

sebamed PRO! je nová kosmetická řada reagující na nastupující trend využívání probiotik v kosmetice. Výrobky poskytují dvojí ochranu proti předčasnému stárnutí kůže. Obsahují inovativní pečující komplex PRObiotických, složek posilující kůži zevnitř. pH 5,5, typické pro značku sebamed, ochranní kůži zvenku. Každá ze tří řad je navíc doplněna aktivní složkou odpovídající potřebám různých druhů pleti. 

Produkty řady PRO! jsou vytvořeny na konceptu třech složek: 
Probiotická pečující složka ProRenew Complex CLRTM působí na hlubší vrstvy kůže, podporuje tvorbu stabilizačních struktur v kožních buňkách a působí tak na kůži zevnitř, pH s hodnotou 5,5 stabilizuje přirozený ochranný plášť kůže a působí na ni zvenčí. Společně udržují hydrataci v rovnováze a kůži chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Navíc řada PRO! obsahuje i aktivní složky, které redukují známky stárnutí. Pečující systém pro individuální potřeby pleti sebamed PRO! nabízí tři řady, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby kůže v různých fázích života a nabízí tak celkový a udržitelný pečující koncept.

Prevence 
Produkty z této řady zlepšují hydrataci kůže a bojují proti předčasnému stárnutí kůže způsobenému vlivy životního prostředí.

PRO! Hydratační sérum 30ml 
Unikátní složení s aktivní složkou MeiritageTM vycházející z léčivých rostlin tradiční čínské medicíny poskytuje
pokožce viditelnou hydrataci a zároveň zajišťuje vyhlazený a vyrovnaný vzhled. Posiluje ochrannou funkci, má
antioxidační účinky. S UVA ochranou. Ideální jako báze pod make-up.

PRO! Aktivní ochranný krém 50ml
Díky jedinečnému složení obsahující extrakt z fermentované rýže a výtažkem z rozmarýnu dlouhodobě vyživuje a hydratuje pokožku zevnitř a podporuje její regeneraci. Pomáhá zachovat regenerační schopnost kožních buněk pod stresem vyvolaným UV. S UVA ochranou. Ideální jako báze pod make-up.

Vitalita 
sebamed PRO! poskytuje kůži novou energii a redukuje jemné linky a vrásky .

PRO! Vitální sérum 30ml 
Energizující pečující komplex Cell Pulse NC04TM, extraktu z kmenových buněk kávovníku, zmírňuje známky únavy a revitalizuje pokožku. Redukuje jemné vrásky a vyhlazuje pokožku. Bohatý na anti-oxidanty. Ideální jako báze pod make-up.

PRO! Energizující krém 50ml 
Díky pečujícímu komplexu Gatuline® RC Bio z pupenu bukových stromů bojuje proti ztrátě elasticity a hydratace. Zlepšuje pevnost a pružnost kůže, vrásky jsou vyhlazenější a kůže hydratovanější. Ideální jako báze pod make-up.

PRO! Revitalizační oční krém 15 ml 
Bohatý pečující komplex ShadownylTM z výtažku chaluhy bublinaté, hnědé mořské rasy, navrací unaveně vypadajícím očím svěží vzhled a viditelně redukuje oční vrásky. Vhodný i pro citlivou pokožku a uživatele kontaktních čoček. Snášenlivost je potvrzena dermatology a očními lékaři.

Regenerace 
Řada pro regeneraci pokožku intenzivně hydratuje a redukuje výrazné vrásky.

PRO! Intenzivní sérum 30ml 
Vyživující pečující komplex s extraktem z galgánu, thajského zázvoru, poskytuje intenzivní hydrataci, vyplňuje pokožku zevnitř a pomáhá redukovat výrazné vrásky. Ideální jako báze pod make-up.

PRO! Regenerační krém 50ml 
Jedinečný pečující komplex s L-fukózou z mořských řas kůži regeneruje a při podráždění zklidňuje. Pokožku vypíná a bojuje s věkem způsobeným snížením syntézy elastinu a kolagenu. Zároveň viditelně redukuje výrazné vrásky. Ideální jako báze pod make-up.

DPC 599 Kč* K dostání v lékárnách BENU, internetových lékárnách Benu.cz, Pilulka.cz a na e-shopu Kupkosmetiku.cz * u všech produktů řady PRO!

Zdroj a foto: Sebamed

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *