Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pití

Ochutnáte Vítěznou bagetu od Pavlíny ze soutěže MasterChef Česko v Bageterii Boulevard?

Ve 20. díle soutěže MasterChef Česko připravila Pavlína Lubojatzky tu nejlepší bagetu a vysloužila si její uvedení na pulty Bageterie Boulevard. Zařadila se tak po bok Pavla Březiny, loňského vítěze této výzvy, který se letos připojil k porotcům a podílel se na výběru té nejlepší bagety ze všech.

Pavlína miluje vaření, hlavně zdravé. Na to se dala v době, kdy se rozhodla zhubnout do svých svatebních šatů a celkově změnit svůj přístup k jídlu a zdravému životnímu stylu. Podařilo se jí to díky její cílevědomosti, která ji žene kupředu i v soutěži MasterChef Česko. Zároveň z ní udělala asi nejkontroverznější postavu v historii soutěže. Bez ohledu na to, jestli patříte mezi její zastánce, nebo odpůrce, určitě vás zajímá opravdová chuť jejího jídla. O tom, proč právě tato bageta zaujala porotu a jestli jsou její chutě opravdu tak vyvážené, se můžete přesvědčit sami v Bageterii Boulevard, kde bude limitovaná bageta dostupná minimálně 6 týdnů.

Samotná bageta vychází z Pavlínina zdravého stylu vaření, ale rozhodně jí to v ničem neubírá na skvělé a vyvážené chuti. Hlavní ingrediencí je šťavnaté kuřecí maso, které skvěle doplňuje výrazná chuť čedaru a nakládané červené cibule. Pikantní chuť dodává omáčka z paprik guajillo, které podle Scovilleho stupnice patří mezi středně pálivé a dosahují podobných hodnot jako známější papričky jalapeňos. Omáčku skvěle zjemňuje zakysaná smetana. Zlatým hřebem je pak salsa Pico de Gallo z čerstvě nasekaných rajčat, červené cibulky, koriandru, chilli papričky a limetkové šťávy. Všechny ingredience tvoří lehce pikantní a svěží chuť, kterou ocení nejen milovníci latinskoamerické kuchyně, k níž má tento recept blízko.

Šanci ochutnat bagetu, která Pavlíně zajistila vítězství ve výzvě soutěže MasterChef Česko a uchvátila porotu složenou z předních českých šéfkuchařů a loňského vítěze této výzvy Pavla Březiny, máte v pobočkách Bageterie Boulevard po zatím limitovanou dobu šesti týdnů. Bageta stojí 129 Kč, prodává se i v menu s ice tea a patatas. V současné době jsou v Bageterii Boulevard kromě výdejních okýnek, která zajišťují tzv. take away prodej, k dispozici také zahrádky, kde si při pěkném počasí můžete vychutnat nejen vítěznou bagetu, ale i další pokrmy z nabídky Bageterie. Pokud se vám nechce za bagetou nikam cestovat, může přijet bageta za vámi. V Praze, Brně, Plzni, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberci a Kolíně totiž můžete využít rozvoz Bageterie Boulevard a vše si objednat na webu bbdomu.cz.

Zdroj a foto: Bageterie Boulevard

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *