Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Myslivcová s Maxou bodují: Sledujte jejich duet v Kissparádě

Patnáct aktuálních hitů, patnáct skvělých písniček. To je Kissparáda na rádiu Kiss, kterou můžete poslouchat každou středu od 20 do 22 hodin. Výborně si vede duet Martina Maxy a Dominiky Myslivcové s názvem Věk jsou jen čísla. Zatím je šestý, to se ale díky vám může už brzy změnit!

Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? A jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? I o tom vypráví nová česká komedie Román pro pokročilé režisérky a scénáristky Zity Marinovové, v hlavních rolích s Markem Vašutem, Miroslavem Etzlerem a Jitkou Čvančarovou. Film měl sice premiéru už loni v září a byl vyhlášen pátým nejúspěšnějším novým filmem, právě v těchto dnech je však možné si koupit DVD jehož součástí jsou samozřejmě i písničky.

O tu hlavní s názvem Věk jsou jen čísla se postarali Martin Maxa a Dominika Myslivcová. „Dohodli jsme se s producentem filmu, že písnička se vydá až současně s DVD. A to vychází právě v těchto dnech, je na něm také spousta scén, které ve filmu neuvidíte,“ vysvětlila režisérka filmu Zita Marinovová.

O tom, že jde o velmi populární song svědčí i fakt, že si poměrně slušně vede v prestižní Kissparádě rádia Kiss. A jak si můžete oficiální release DVD pořídit? Dá koupit na všech e-shopech s audio video (www.filmarena.czwww.bontonland.cz, apod.) stačí si do vyhledávače zadat DVD Román pro pokročilé a zobrazí se jich spousta. Anebo sledujete Instagram Dominiky, protože samozřejmě bude myslet na své fanoušky. Song si poslechněte na na www.kisparada.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *