Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityDěti

Lenka Zahradnická alias Hedvika ze seriálu Ulice porodila druhou dceru!

Lenka Zahradnická (35) 4. 6. 2020 porodila svou druhou dcerku. Herečka se o radostnou novinku podělila s fanoušky na svém Instagramu. Lence a jejímu partnerovi Michalovi se narodila druhá dcera, které dali jméno Jovanka. Společně už mají dcerku Jasmínku, která se narodila v srpnu 2017.

Lenka se s námi podělila o své první dojmy. „Cítím absolutní štěstí. Porod jsme obě zvládly v pořádku a ve zdraví. Už jsme velká rodina,“ také jsme se ptali, jestli cítí rozdíl mezi prvním a druhým porodem „oba své porody jsem měla velmi rychlé a vše probíhalo hladce. Takže kromě rajského plynu, který jsem si u druhého porodu vyzkoušela, rozdíl nevidím. Oba porody byly krásné a mám z nich krásné zážitky.“

Jana Maršíková výkonná producentka seriálu Ulice herečce vzkázala „Ráda bych za nás všechny v Ulici pogratulovala Lence i Michalovi (pozn. Michal Vavro je na Ulici jedním z kameramanů) k narození druhého děťátka. Lence a Jovance přejeme hodně zdraví a klidné první týdny seznamování.“

Když se budou okolnosti vyvíjet dobře a Lenka se na to bude cítit, objeví se na natáčení už koncem července letošního roku. „Je vždy na uvážení hereček, kdy se rozhodnout znovu zapojit do natáčení. Toto rozhodnutí necháváme samozřejmě na nich. V případě, že se rozhodnou částečně vrátit brzy po narození děťátka je našim úkolem natáčení naplánovat tak, aby se dalo skloubit s mateřskými povinnostmi,“ doplňuje producentka.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *