Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Muzikálová show WE WILL ROCK YOU má nové termíny!

Dlouho očekávaná muzikálová show WE WILL ROCK YOU má nové termíny. Ty odtajnila producentka Renata Štupáková, kterou pandemie koronaviru donutila odložit nejen březnovou premiéru, ale i další termíny představení. Premiéra unikátní show se nově uskuteční 17. dubna 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nebudeme je měnit!

Fanoušci hitů legendární britské rockové kapely Queen si budou muset ještě počkat. Premiéra světově uznávaného muzikálu, který je prošpikovaný jejich nejslavnějšími hity, měla sice proběhnout 18. dubna letošního roku, pandemie koronaviru ale producentce Renatě Štupákové zhatila její plány. Ta se ale rozhodla nezklamat fanoušky Queenů a nyní oznámila nové termíny.

Měli jsme na výběr, jestli udělat premiéru na podzim letošního roku nebo přesunout na jaro příštího. Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli pro rok 2021, abychom měli stoprocentní jistotu, že budou nejen naší herci, ale i diváci v absolutním bezpečí,” říká Štupáková.

Její rozhodnutí kvituje i představitel hlavní role Galilea Jan Kopečný. “Těším se moc a přijde mi velice rozumné, že se termín přesunuli až na jaro 2021. Věřím, že už v té době bude vše jak má být a že se už nikdo nebude ničeho bát,” říká Kopečný s tím, že jde o výjimečný projekt, který nadchne davy.

Radost z nových termínů má i Kamila Nývltová. No už taky bylo na čas, konečně mám pocit, že se můžeme všichni znovu nadechnout, roztáhnout křídla a zase letět. Těším se moc. Je to další skvělá práce přede mnou, která určitě přinese plno krásných zážitků, skvělých ohlasů a především budu zpívat. Co si teď vlastně více přát,” říká představitelka Killer Queen, podle divák nebude vědět, kam se během show dřív dívat.

“Myslím, že se nebudou nudit a nebudou vědět kam dřív koukat, jestli na úchvatné kostýmy, na skvělá taneční čísla, na úžasné projekce nebo na nás na zpěváky. Je to především show se skvělou hudbou, protože skupina Queen, je prostě dokonalá,” dodala Nývltová.

Podle držitele ceny Thálie Petra Pechy půjde dokonce o nejzásadnější moment jara 2021. “Máme za sebou pár zkoušek. Diváci se můžou určitě těšit na písně skupiny Queen, skvělou živou kapelu, ohromnou grafickou a světelnou show a věřím, že se postaráme i o skvělé vecké a herecké výkony. A jako bonus na konci představení přinutíme Petra Kutheila udělat kotoul,” popisuje Pecha.

Na božskou hudbu Queenů, živou kapelu, skvělé pěvecké výkon, režii a zajímavý příběh láká i Markéta Procházková. “Ten příběh bude mít po době koronové ještě silnější význam,” slibuje Procházková.

Vstupenky zůstávají v platnosti a nebudeme je měnit.

Nové termíny
Praha 17.4. (premiéra)
Praha 24.4
Ostrava 22.5.
Brno 12. 06

Obsazení:
Galileo – Kopečný Jan, Pecha Peter
Scaramouche – Procházková Markéta, Vyoralová Veronika
Britney – Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan
Oz – Gabrišová Andrea, Martinková Tereza
Killer Queen – Nývltová Kamila, Nosková Michaela
Khashoggi – Josef Bohouš, Adam Lukáš
Buddy – Rose Johnny

WE WILL ROCK YOU
Rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

Nadšené reakce diváků pak pokračovaly doslova po celém světě. Muzikál vidělo ve 28 zemí více než 20 mi-liónů diváků. Show vyniká rockovou energií, skvělým pěveckým podáním a svérázným hu-morem. V nepo-slední řadě vás neminou i emocemi nabité přídavky, které vás zaručeně postaví na nohy!

Muzikál není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye.

Hity Queen, které zazní v muzikálu
Innuendo Radio Ga Ga I Want to Break Free Somebody to Love We Will Rock You We Are the Champions Bohemian Rhapsody Who Wants to Live Forever Flash Another One Bites the Dust Killer Queen Play the Game Under Pressure A Kind of Magic I Want It All Headlong No-One but You (Only the Good Die Young) One Vision Seven Seas of Rhye Fat Bottomed Girls Hammer to Fall These Are the Days of Our Lives.

Zdroj a foto: Archiv muzikálu a Ticket art

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *