Kuchyň s přímořským nádechem

Bílé písečné pláže, vůně slané vody, plodů moře i piniových lesů… To všechno a mnohem víc evokuje přímořská atmosféra, která může pocit celoroční dovolené vykouzlit i ve vaší kuchyni! Jak je to možné? Díky trendy matnému provedení lakovaných dvířek T.lacq, které vnese do vašeho domova navíc i punc exkluzivity!

Pokud je vaším snem vytvořit romantický pocit z přímořské kuchyně a přemýšlíte, jakými dvířky ji ideálně opatřit, pak zvolte lakovaný povrch T.lacq, který je oceňován především pro své neuvěřitelně široké designové možnosti,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Dvířka T.lacq totiž dovedou nabídnout široký výběr z dvou set matných odstínů ze vzorníku RAL, ve kterém tak najdete i charakteristické přímořské odstíny modré, zelené, bílé či pískové, ale také možnost opatřit je některým z více než třicítky elegantních tvarů frézování.“

TIP: Na lak si foukněte!
Nezapomeňte jen, že aby si lakovaná dvířka dlouho zachovala svůj exkluzivní vzhled, vyžadují zvýšenou péči a opatrnost, a to zejména pro možnost vzniku drobných škrábanců. „Před čištěním lakovaných kuchyňských dvířek sfoukněte z jejich povrchu prachové částice, které mohou působit jako jemné brusivo, abyste zabránili jejich případnému poškrábání, a ze stejného důvodu se také vyvarujte silnějšímu tlaku, který by navíc u matného povrchu mohl způsobit nevratné vyleštění plochy dvířek,“ dodává ke správné údržbě lakovaných dvířek T.lacq Martin Dusík z Trachey.

Pokud tedy budete dodržovat tato jednoduchá pravidla, získáte pro svou kuchyni noblesní dvířka, kterým prominete i to, že kvůli časově i technologicky náročnému výrobnímu postupu patří k těm nejdražším. Získávají jím totiž jak svou kvalitu, tak oslnivý vzhled, který vaší kuchyni s přímořským nádechem bude dlouho sloužit a slušet!

Zdroj a foto: www.trachea.cz a www.overface.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *