Ochutnejte 3 osvěžující letní drinky se sektem

K létu a dovolené patří orosená sklenka vychlazeného pití. Jestli máte v parnu chuť na lehké osvěžení, vsaďte na drinky se sektem. Sklidíte s nimi úspěch u přátel a jsou hotové raz dva.

Ledové bublinky
Letos je synonymem letního pití Bohemia Sekt Ice. Novinka zaujme designovou bílou lahví s holografickými prvky a podmanivou chutí Chardonnay. Jak tento osvěžující a trendy nápoj servírovat? Stačí větší vinná sklenice a kostky ledu. Na dozdobení můžete použít snítku máty. Drink máte připravený ve vteřině a už se můžete věnovat přátelům.

Fragolini
Fantastická alternativa k oblíbenému sektu s jahodou, to je Fragolini. Díky jednoduché přípravě ho klidně míchejte na své letní party.

Ingredience na koktejl:
Bohemia Sekt demi sec
Čerstvě rozmixované jahody nebo kvalitní jahodové pyré

Postup:
Do sklenice odměřte 1 díl jahodového pyré a dolijte 3 díly sektu. Ingredience dobře promíchejte. Podávejte ve vychlazené sklenici s ledem a ozdobte čerstvou jahodou.

Mock Mimosa
Hledáte osvěžení, ale chcete se vyhnout alkoholu? Vsaďte na legendární Mimosu v nealko provedení.

Ingredience na koktejl:
5 cl čerstvá mandarinková šťáva
5–6 cl nealkoholický Bohemia Sekt
Rozmarýn a řez mandarinky na ozdobu

Postup:
Sklenici naplníme ledem, přidáme mandarinkovou šťávu a doléváme nealkoholickým sektem. Poté opatrně promícháme všechny suroviny. Na závěr ozdobíme řezem mandarinky nebo rozmarýnem.

Zdroj a foto: Bohemia sekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *