Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Vtančete do léta s prvním projektem Millie Bobby Brown a návrhářů Pandora #PandoraMe #PandoraXMillieBobbyBrown

Millie Bobby Brown si může poté, co byla 2. července celosvětově uvedena nejnovější řada šperků, přidat do svého již nyní obdivuhodného seznamu povolání, v němž také guruje jako tvář a ambasadorka pro Pandora Me, titul spoluautorka designu šperků. 

Millie spolupracovala s návrháři a kreativními řediteli společnosti Pandora na společném designu čtyř visacích přívěsků a náušnice. Tyto šperky, inspirované její představou léta, jsou součástí nové kolekce Pandora Me. V rámci této kreativní spolupráce si Millie zvolila jako symboly mořskou hvězdici, ananas, plameňáka, mořskou vlnu a mořskou želvu, které ožívají v nových špercích.

Millie uvedla, že je ze společné tvorby výrazných a barevných přívěsků pro řadu Pandora Me 2020 nadšená. „Všechny ty symboly, které jsem si vybrala, jsou moje absolutně nejoblíbenější atributy léta a každý přívěsek představuje veselou vzpomínku nebo pro mě má nějaký význam.“ 

„Být ambasadorkou Pandora Me je pro mě velkým vyznamenáním,“ prohlásila Millie. „Už jako malá holka jsem byla nadšená ze šperků Pandora, takže je to jako splněný sen, že mohu pracovat se značkou, jejíž náplní je sebevyjádření prostřednictvím módního stylu.“ 

Podél ucha si vytvořte jedinečnou řadu z nové puzetové náušnice Moje mořská želva, na jejímž designu pracovala také Millie Bobby Brown, abyste sdělili světu něco o sobě. Millie spolupracovala na designu nové nepárové náušnice, který pojala jako vzpomínku na jednoho ze svých oblíbených mořských živočichů. Noste je v páru nebo samostatně s jinými puzetovými náušnicemi Pandora Me.

„Millie Bobby Brown má úžasnou energii, je velmi spontánní a má jasný názor. Je to nadšená dívka, která velmi ráda vypráví příběhy a nebojí se objevovat samu sebe. Dokonale ztělesňuje vše, o čem je Pandora Me.“ 

Millie říká, že jí sladký ananas připomíná léto, a tyto přívěsky v živých zlatých a zelených barvách jsou výrazným a originálním vyjádřením stylu.

Každý přívěsek Pandora Me, ručně zpracovaný ze stříbra Ag925/1000 s pestrobarevnými kamínky z kubické zirkonie, lze připnout k náramkům Pandora Me, k broži se spínacím špendlíkem a k novému náhrdelníku Pandora Me. Náušnice v této kolekci se prodávají jako nepárové puzety umožňující dynamické styly a sebevyjádření.

Přívěsky a náušnice, na jejichž vzniku se Millie Bobby Brown podílela, jsou součástí limitované edice nabízené k prodeji po dobu šesti měsíců, od 2. července do prosince 2020.

Zdroj a foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *