Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Kočičí jídelníček? Chutný, pestrý a zdraví prospěšný!

Kočky jsou svébytní tvorové… tak nezávislí, tak nekontrolovatelní. Každý chovatel ví, že není lehké se kočkám jen tak dostat pod kůži. Jak si tedy získat jejich srdce? Tím, že jim naservírujeme potravu, která splňuje přísné požadavky tohoto nadřazeného zvířete. A pokud to nejen chutná, ale i pozitivně působí na zdraví, je předem vyhráno. Každý, kdo má tuto šelmu doma jistě potvrdí, že kdyby kočky mohly, nakupovaly by v lahůdkách či prodejnách se zdravou výživou.

Kočky při výběru krmiva preferují vůni a chuť, která jim připomíná jejich přirozenou potravu, tedy vůni a chuť čerstvého masa. A právě kapsičky Brit Care Fillets in Gravy svým složením odpovídají těmto potravním potřebám koček. Kousky masa přinášejí uspokojení jejich loveckého pudu a zajišťují i přirozené bílkoviny nutné pro správnou výživu. Omáčka obsahuje látky, které pocházejí z masa, a kočce tak velmi příjemně voní a chutná.

Zdraví podporující delikatesy
Protože je kočka masožravec, je celé její tělo ohroženo čpavkem, který vzniká ve střevech při trávení masa. Z toho důvodu může často trpět na záněty dásní a močového aparátu. Proto Brit Care kapsičky jako jediné obsahují kombinaci bylin, které chrání zdraví těchto orgánů – lichořeřišnici a rakytník.

Lichořeřišnice je známá jako přírodní antibiotikum, které velmi účinně chrání močový aparát kočiček od bakteriálních zánětů. Šamani ji už od nepaměti používají i v lidské medicíně. Rakytník obsahuje intenzivní antioxidanty s protizánětlivými účinky, které chrání dásně od zánětů a zlepšují tak zdraví chrupu, naprosto nezbytného pro normální život kočky. Rakytník navíc vhodně působí na imunitní a trávicí systém a pozitivně ovlivňuje srdeční funkci.

Kvalita až na prvním místě
Kočka pozná, co je pro ni dobré. Všechny ingredience, tedy maso a bylinky, které kapsičky ukrývají, jsou lokálního původu. Kromě vnitřního působení na zdraví se kvalitní ingredience odrážejí i na celkovém exteriéru kočky. Vitálnost a lesklá a silná srst už budou jen „třešničkou na dortu“ spokojené kočky. A že masové filetky s voňavou šťávou chutnají! Jedná se proto o pochoutku, kterou ocení i velmi vybíravé kočky a kočky s problematickým příjmem krmiva.

A protože každá kočka je originál, přináší nová řada masových kapsiček hned šest variant. Nechybí ani varianty pro koťátka a sterilizované kočky se specifickými výživovými potřebami. Masové filetky z výběrového kuřátka, jemného krůtího, vydatné kachny, dietního králíka a lahodného lososa zkrátka vycházejí vstříc všem kočičím mlsalům a jejich chuťovým preferencím. Díky šťávě navíc doplňují důležité tekutiny a kapsička je tak kompletním krmivem, skvělou odměnou či přilepšením ke granulkám.

Pro zdraví a dobrou kondici má smysl vybírat kapsičky, jako jsou tyto – bez chemie, obilovin, cukru, sóji či geneticky modifikovaných organismů. Řada kapsiček Brit Care je vyráběna v Česku a sestavena tak, aby chuťově ohromila každého kočičího strávníka.

Zdroj a foto: www.krmivo-brit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *