Léto plné osvěžujících novinek v Crème de la Crème

Nejlepší zchlazení během slunečných dnů? Přece řemeslně vyráběná zmrzlina! Pražský Zmrzlinový salon Crème de la Crème na Národní si proto připravil pro své zákazníky až 60 druhů této mražené pochoutky. Nabídka se tradičně ponese v duchu svěžích alkoholových zmrzlin, sorbetů, ale i smetanových druhů spolu s jejich veganskými variacemi. Chybět nebudou ani zmrzlinářské speciality exkluzivně vyráběné pro vyhlášené restaurace.

Tři vitríny plné pestrobarevné zmrzliny ohromí návštěvníky zmrzlinového salonu Crème de la Crème hned při vstupu. Honza Hochsteiger ví, že mlsné jazýčky dětí i dospělých se vrací k oblíbeným klasikám, ale také lační po stále nových chutích. Proto se nabídka cukrárny na Národní rozrůstá o novinky, např. chystanou zmrzlinu s exotickým acai, známým superovocem plným antioxidantů.

Chybět nebudou ani alkoholové klasiky s kapkou něčeho ostřejšího. Vybrat si můžete např. jemnou broskev s proseccem, pomeranč s campari, oblíbené mojito s čerstvou mátou nebo letošní novinku – švestku se slivovicí. Chcete-li zkusit opravdu neotřelé kombinace, sáhněte po kefíru s estragonem dříve vyráběným pro síť restaurací Ambiente, buchtičky se šodó, jogurt s medem a karamelizovanými ořechy či jalovcovou zmrzlinu. Právě tyto a další dříve limitované zmrzliny jsou nově ve stálé nabídce a vy si je tak můžete vychutnat po celý rok. Zkrátka nepřijdou ani vegani či lidé s nesnášenlivostí laktózy – v jedné ze tří vitrín najdete širokou nabídku veganských zmrzlin, např. oblíbený slaný arašíd, čokoládu, levanduli nebo kávu.

Honza Hochsteiger

Honza Hochsteiger nadále pokračuje ve zmenšování spotřeby plastu a papíru. Po loňském zavedení zmrzlinových boxů z kukuřičné celulózy přichází s ekologickým Otoč kelímkem. Za vratnou zálohou dostanete do omyvatelného kelímku svoji oblíbenou zmrzlinu a tím ušetříte kousek přírody.

Všechny mražené delikatesy si můžete vychutnat ve Zmrzlinovém salonu Crème de la Crème na Národní 23 nebo si je vzít s sebou a posadit se do stínu stromů nedalekého Střeleckého ostrova.

Zdroj a foto: Crème de la Crème

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *