Zažijte chuť Neapole v nové pražské restauraci SASY.RE!

SASY.RE, nová italská restaurace v Praze, píše svůj dokonalý příběh jižní Itálie. Radujte se, za poctivou neapolskou kuchyní nemusíte až na jih Itálie, stačí zajet do Modřan. Spolumajitel restaurace Salvatore Iovino alias SASY vás přivítá milým úsměvem s typickou italskou energií, stejně tak, jako celý personál, který pochází z Neapole. „Milujeme Itálii, baví nás její absolutní cit pro módu, design, ale hlavně gastronomii!“ hlásá motto restaurace.

V SASY.RE ochutnáte pizzu z výhradně neapolských surovin. Mozzarella Fior di Latte v kombinaci s voňavými rajčátky a aromatickou bazalkou? Ano! Pizza je věda a ta neapolská teprve. Ne nadarmo byla zapsána do kulturního dědictví UNESCO, respektive její správná příprava. Pečení pizzy je součástí kulturní a kulinářské tradice. Tenký střed, vysoké okraje nadýchané vzduchovými bublinami, těsto zrající tři dny a pravá kamenná pec vyhřátá na 480°C. Kombinace zkušených italských mistrů pizzy, čerstvých surovin, domácích těstovin, italské pohostinnosti a typické živé atmosféry vás okamžitě odzbrojí. Připomenete si vůni letní dovolené a typické italské živé posezení s rodinou a přáteli u poctivého italského jídla a věřte, že vás bude lákat se na toto místo často vracet.

Re znamená v překladu Král. Král Pizzy. To mluví za vše. Absolutní novinkou a specialitou, kterou nikde jinde v Praze neochutnáte, je metrová pizza, kterou si můžete nakombinovat podle chuti. Přijďte a zažijte pravou chuť Neapole!

SASY.RE, Hubičkova 888/2, Praha Modřany

Zdroj a foto: www.sasyre.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.