Dominika Gottová okukovala na soustředění Muže roku 12 finalistů, má už tip na vítěze?

Kdo by si myslel, že Dominika Gottová bude o prázdniny sedět doma je na omylu. Využila krásné letní dny a vyjela si s finalisty soutěže mužské krásy Muž roku 2020 na jejich soustředění v Chateau Šanov nedaleko Rakovníka. Dvanáctku sympatických mladých mužů tak měla celé tři dny na očích a mohla v duchu tipovat svého favorita.

„Už vím, koho budu volit. Až je poznám ještě trochu víc, možná změním názor. Ale uvidíme,“ mlžila Dominika, která si v Chateau Šanov nejvíc užila sluníčka a koupání ve wellness.

Nejstarší dcera Karla Gotta měla také možnost předat šek na částku 55 500 korun, kterou neurorehabilitační klinice Armandi Therapy Clinic společně věnovali Václav Holeček, majitel Chateau Šanov a David Novotný, prezident soutěže Muž roku.

„Že budu předávat šek, to pro mne nebylo překvapení. Vše bylo domluvené předem a také vím, že částka půjde na nákup přístrojů na oxygenterapii,“ vysvětlila Dominka Gottová, která na módní přehlídce finalistů Muže roku ocenila dvanáctku sympaťáků oblečených v oblecích Koutný Prostějov nebo ve spodním prádle a plavkách DMXgear, doplněných slunečnímu brýlemi Optika Slavíková.

❣️Který z nich vyhraje Muž roku 2020 ?❣️ ? Osmanybryle ?

Zveřejnil(a) Slavíková Optika dne Středa 22. července 2020

Zdroj a foto: Muž roku, Herminapress

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *