Soutěž: Barevné léto

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Plavky a žabky vyhrává Veronika L., Plzeň; Gabriela M., Praha a Miroslava H., Nové Strašecí. Výherkyním gratulujeme!

Léto je v plném proudu, i když možná nevyrazíte letos za hranice, plavky jsou potřeba i u vody u nás v Čechách. Jak si to léto ještě zpestřit?

Dokonalým letním plavkovým outfitem, který doplníte ještě o žabky ve stejném vzoru. Vybírejte z neotřelých motivů a krásných barviček. Dámy ocení krásné plavky v celku, na kterých se hezky vyjímají navržené vzory. Nejenže zkrášlete svou postavu, ale budete se v nich cítit maximálně pohodlně a originálně, všude kam zaplavete.

Dedoles, veselé dámské plavky vcelku, materiál: 85% polyester, 15% elastan, podšívka: 100% polyester, cena od 819,- Kč.

Až vyjdete z vody, budou tam na vás čekat veselé žabky. Dobře se v nich větrá noha a díky svému jedinečnému a originálnímu designu v nich zazáříte při každé příležitosti. Díky svému materiálu jsou velmi odolné a pro vaše nohy jen to nejlepší. V kterých se tak asi vyberete k vodě? Teď už jen vybrat ty nej. Soutěžte s námi a vyhrajte 3 x dámské plavky vcelku a žabky v stejném designu!

Dedoles, veselé žabky, materiál: 100% polyester, cena od 249,- Kč

Soutěžní otázka: Jaké plavky má nově v sortimentu Dedoles?
a) dámské
b) pánské
c) dámské i pánské

Odpověď na soutěžní otázku najdete na webu www.dedoles.cz

Správnou odpověď a velikost plavek a žabek zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 16.8.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Dedoles. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Dedoles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.