Dovolte Zlaté rybce, aby vám splnila sen

Už máte vymyšleno, co byste si přáli, kdybyste našli džina v lahvi nebo chytli zlatou rybku? Pokud ano, měli byste svoje štěstí pokusit. Koupí stíracích losů Zlatá rybka od Sazky můžete získat vysoké peněžní částky, nebo věcné výhry jako auto či dovolenou.

Vybírat můžete z verzí Zlatá rybka (50 Kč), Super Zlatá rybka (100 Kč) a Maxi Zlatá rybka (200 Kč). Čím vyšší hodnota stíracího losu, tím vyšší výhry můžete získat. Hlavní peněžní výhry jsou 1, 4, nebo 8 milionů korun. Výherní vozy jsou značky Škoda a hrát můžete o Rapida, Octavii, nebo Kodiaqa. Na vysněnou dovolenou pak můžete čerpat 100 tisíc, 200 tisíc, nebo 250 tisíc korun.

Naprostá většina lidí touží právě po finančním polštáři, prázdninách, nebo novém voze, a proto plní rodina Zlatých rybek od Sazky zrovna tato tři přání. K tomu pak losy rozdávají nespočet menších výher. A věřte, že i kdybyste zrovna nevyhráli, stírání losu vás určitě pobaví. Jedná se o bezpečný adrenalin, kdy zažijete příjemné napětí, vzrušení i zábavu.

Věděli jste například, že existují stírací rituály? V nástrojích, ale i postupech. Stírat lze totiž téměř čímkoliv – korunou, pravítkem, nebo třeba nehtem. Podle vašeho postupu pak můžete jet políčko po políčku zleva doprava, od prostředka, odzadu, nechat si setření výherních čísel až na konec, a výjimkou není ani stírání pouhých kódů na losech a prověření výhry rovnou na terminálu.

A když už nejde o styl stírání, někdo si ten proces rád spojuje s pohodovou odpolední nebo víkendovou kávou, jiný losy zase rád nosí na návštěvu, nebo je rozdává jako dárek. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, v portfoliu Zlatý rybek si určitě vyberete.

Zdroj a foto: Sazka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.