Ani v létě nezapomínejte na péči o ruce!

Většina z nás tuší, že během léta je značně namáhána naše pleť a že dovolená u moře nebo odpočinek u bazénu nepřidají na kondici ani našim vlasům. Málokoho ale napadne, že v letních měsících trpí i pokožka rukou.

Horký vzduch a rozpálené slunce ji nekompromisně vysušují, chlor v bazénech jí také příliš neprospívá. Samostatnou kapitolou je pak její zvýšená dehydratace vlivem používání dezinfekcí v letošním roce. Když se všechny tyto vlivy spojí dohromady, je to na naše ruce velký nápor. Měli bychom jim proto dopřát řádnou regeneraci a péči.

Dejte rukám správnou péči:
Regenerační a výživný Krém Na Ruce G&H NOURISH+
Krém Na Ruce G&H NOURISH+ je královskou péčí o pokožku na rukou nejen během horkého léta, kdy je vystavována extrémním vlivům. Obsahuje vyživující a regenerující složky včetně medu z pomerančových květůbambuckého másla dýňového oleje. Pomáhá zklidňovat suchou pokožku a přináší jí úlevu a 24hodinovou hydrataci. Jeho voděodolné složení zajistí, že i po umytí jsou naše ruce na dotek jemné a hydratované. Během několika dní pomáhá navíc obnovit hydratační bariéru kůže, a tak zlepšuje vlastní hydrataci pokožky. K dostání na www.amway.cz. Balení obsahuje 3 krémy po 30 ml. Doporučená maloobchodní cena je 430 Kč.

Zdroj a foto: Amway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *