Jak vyzrát v létě na mastnou pleť?

Ať už se s mastnou pletí perete jen přes léto, nebo celoročně, jistě víte, že to není lehký souboj. Mastná pleť dokáže pořádně potrápit a pokazit i jinak dokonalý vzhled. Především v nejteplejších dnech se mastná, lesknoucí se pleť stává téměř neřešitelným problémem. Ale musí to tak být?

Základní chybou je ošetření pleti přípravky, které mastnou pokožku zcela vysušují. Taková péče může vést k daleko větší tvorbě kožního mazu. Pleť je třeba naopak dostatečně hydratovat!

Dosáhněte rovnováhy a dostatečné hydratace:
Osvěžující gel ARTISTRY HYDRA-V™
Lehký Osvěžující Gel ARTISTRY HYDRA-V pomáhá mastným i nemastným zónám pleti dosáhnout rovnováhy. Obsahuje unikátní přírodní složky, které regulují a absorbují přebytečný maz, a účinně tak řeší problémy mastné až smíšené pleti. Poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci i sušším oblastem pleti díky obsahu vody z norských fjordů. Posiluje hydratační bariéru pokožky a zanechává v pleti pocit zklidnění, vláčnosti a svěžesti. Je prokázáno, že díky svým překvapivě osvěžujícím účinkům snižuje teplotu pleti až o 3 °C. Pleť je na pohled i na dotek dokonale hladká, přirozeně matná a svěží po celý den. Doporučená maloobchodní cena 50 ml balení je 1175 Kč.

Jak zazářit v druhé půlce léta?
Půlka léta je sice za námi, ale kdo by viděl sklenku poloprázdnou, když je venku stále tak krásně! Ať už jste stihli během července získat krásné opálení, nebo se na získání sexy bronzového odstínu teprve chystáte, máme pro vás žhavé tipy, díky kterým zazáříte za každé situace!

Tělový gel se třpytkami ARTISTRY STUDIO™ Paris
Tělový gel se třpytkami ARTISTRY STUDIO Paris má chladivý účinek a je tak ideální pro rozpálené letní dny i tropické noci. Udržuje pokožku hydratovanou a sametově hebkou díky koncentrovaným pečujícím složkám, jako je mořská voda z Francie nebo levandulová voda. Je jedinečný obsahem třpytek ulpívajících na pokožce, které vás promění v královnu každého letního večírku. Proč se ale necítit jako bohyně i během denních hodin? Dopřejte si dotek francouzské elegance! Doporučená maloobchodní cena 200 ml balení je 535 Kč.

ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Třpytivý gel na tělo a obličej
Staňte se zářivou hvězdou noci! Třpytivý gel na tělo a obličej ARTISTRY STUDIO Bangkok obsahuje multimetalické částečky, které dodají vaší pokožce zář a zajistí jí atraktivní vzhled. Zvýrazní vaše rysy – naneste ho na lícní kosti, linii obočí, střední část horního rtu nebo na jakoukoli jinou část těla, kterou chcete podtrhnout. Stačí ho jen kapička – i malé množství gelu má vysoký účinek. Je inspirován zlatavými odlesky, živými barvami a neutuchající energií thajské metropole a je vytvořen tak, aby vydržel dlouhou dobu po nanesení. Můžete protančit celou noc! Obsahuje jojobový olej, výtažek z okurky a heřmánku a je vhodný pro všechny typy pleti. Doporučená maloobchodní cena 50 ml balení je 790 Kč.

Zdroj a foto: www.amway.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *