Prémiový nealkoholický gin CEDER`S s autentickou chutí

Trend zdravého životního stylu se promítl i na poli drinků a je patrný také v českých barech. Stále více „in“ je uvědomělé pití a mnoho lidí tak vítá možnost výběru a alternativy k alkoholickým drinkům. A důvody jsou prosté: čistá hlava, méně přijímaných kalorií, kvalitnější spánek a tím i více energie. Po čem ale sáhnout, když si chcete dát opravdu dobrý nealko drink a přeslazené limonády vás nelákají? Zkuste nealkoholický gin CEDER’S, alternativu s autentickou chutí.

CEDER’S Crisp je destilovaný nealkoholický alt-gin (alternative-gin), který v sobě snoubí jedinečný styl, nedotčenou švédskou vodu a vzácné divoké byliny rostoucí v jihoafrickém pohoří Cederberg. Je určen všem, kteří dbají na zdravý životní styl, nechtějí nebo nemohou pít alkohol anebo jen hledají lehký sofistikovaný nápoj či vhodnou nealkoholickou alternativu ke klasickému ginu s tonikem, aniž by museli slevit z kvality.

Jak už bývá zvykem, originální věci vznikají za oponou zajímavého příběhu. Nealkoholický gin CEDER’S na tom není jinak. Design lahve i samotný název CEDER’S jsou inspirovány vším, co dělá gin CEDER’S dokonalým alt-ginem: jalovcem, exotickými bylinami, švédským designem, samotnými zakladateli a jejich milovaným jihoafrickým pohořím Cederberg. Craig a Maria se setkali ve Stockholmu a při svých cestách je okouzlila rozmanitá příroda a flóra Jihoafrické republiky. Protože Craig držel s Mariou krok a během jejího těhotenství i po něm se vyhýbal alkoholu, přemýšlel, čím nahradit oblíbený drink tak, aby šlo o zajímavý chuťový zážitek, ač bez alkoholu. A tak vznikl nápad vytvořit z jihoafrických divokých bylin spolu se směsí těch klasických, pro gin typických, jeho nealkoholickou variantu. Protože je pro zachování autentické chuti ginu velmi důležitá i kvalitní voda, zvolili tu ničím nedotčenou, ze Švédska.

Gin CEDER’S je ručně míchán, destilován a lahvován ve Švédsku. CEDER’S Crisp v sobě snoubí směs kořeněného jalovce, svěžího citrusu, uklidňujícího heřmánku a čerstvé okurky. Exotické jihoafrické byliny jsou stejně jako ty klasické jednotlivě macerovány, destilovány a poté smíchány s křišťálově čistou švédskou vodou tak, aby vznikla vyvážená a věrná chuť klasického ginu, jen bez alkoholu. Dokonalá synergie a harmonie chutí vám umožní uniknout do jiného světa, navíc s čistou hlavou. Nejlépe si jej vychutnáte na ledu s prémiovým tonikem, plátkem okurky a snítkou máty.

CEDER’S je 100% veganský, bezlepkový, bez cukru a v 50 ml se ukrývají pouze 4 kcal. CEEDER’S Crisp 0,5l zakoupíte na www.prestigeselection.cz za 499 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.