Seriál Ulice slaví 15. narozeniny

V pátek 4. září 2020 je to přesně 15 let, kdy se na obrazovkách televize Nova vysílal pilotní díl seriálu Ulice. Rádi bychom si alespoň na dálku (bezpečně) připili na historii, přítomnost a budoucnost seriálu.

„Připíjíme všem věrným dlouholetým fanouškům Ulice, ale i divákům, kteří Ulici viděli třeba jen párkrát – i to se počítá. Připíjíme tvůrcům, štábu a hercům, kteří svým talentem a svou poctivou prací udělali z Ulice seriál s „občankou“. Potěší nás každý příspěvek s přípitkem, kde nás fanoušci označí,“ říká kreativní producentka Silvia Klasová. Na narozeninový den se chystá speciální díl Snídaně s Novou, kde se objeví například Vlastimil Pešek (Rudolf Hrušínský) a Amálka (Dana Syslová), kteří si za Ulici s diváky symbolicky připijí.

Letos se kvůli bezpečnostním opatřením neotevřou brány ateliérů, jak je zkraje září zvykem na Den s Novou. Diváci si tak mohou ateliéry projít alespoň virtuálně. Průvodcem jim bude Matyáš Valenta a videa jsou ke shlédnutí na webu Nova Plus.

„V rámci oslav jsme se rozhodli, že ze všech přípitků, které k nám dorazí do 7. září a budou označené #15letUlice,  vybereme rovnou tři výherce možnosti navštívit ateliéry seriálu individuálně. Odborná porota vybere nejoriginálnější, nejupřímnější a nejvtipnější přípitek. V případě, že budou výherci plnoletí mohou se těšit i na dárek v podobě senzačního Prosecca,“ dodává Klasová.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *