Přítel Báry Basikové Michal Svatý už nebude mlčet!

Po rozchodu se svým přítelem se populární česká zpěvačka Bára Basiková připravuje na sedmou sérii show Tvoje tvář má známý hlas. Napilno má ale i její objev – textař, kytarista a zpěvák skupiny USB Band Michal Svatý, který se razantně rozhodl, že už nebude mlčet.

Písněmi s jeho texty okouzlují své posluchače legendy české hudební scény a slyšet jste je mohli i na prknech, co znamenají svět. Jmenovitě v inscenaci Frída Kahlo – Kabaret života. Setkání s Bárou Basikovou mu ale změnilo život tak, jak si snad ani nesnil.

„Bára mi doporučila založení kapely a sama i dva mé autorské texty nazpívala,” vysvětlil Svatý, jehož USB Band vystoupil poprvé právě jako host na koncertu Báry Basikové. Začátkem září ale Svatý změnil směr a prolomil mlčení, což je mezi českými celebritami dost odvážné!

„Přesně druhého září jsem vydal protestsong pod názvem Smutný pohled Karla Kryla. Jedná se o totiž o datum narozenin kariérního komunisty a agenta STB, který stojí jako premiér v čele naší země,” dodal Svatý, kterého s celým USB Bandem nyní čeká podepsání smlouvy s globálním vydavatelem folkrockové muziky.

Jak říká, už prostě #NebudemeMlcet a jeho video už vidělo několik tisíc lidí nejen na Youtube. Co si asi tak o počinu svého hudebního objevu myslí Basiková?

Foto: archiv M. Svatého

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.