Limitovaná edice SodaStream JET Black & White

Chcete-li sobě nebo svým blízkým dopřát na Vánoce praktický i elegantní dárek, máme pro vás skvělý tip. Limitovaná edice SodaStream JET Black & White nabízí kromě výrobníku na perlivou vodu i 2 opakovaně použitelné dámské lahve Grass a jako bonus příchuť Cola 750 ml! Dostanete možnost si doma připravovat vlastní kolový nápoj, a protože nebudete nuceni kupovat balené nápoje, ochráníte planetu před hromadou jednorázových plastů!

Výrobník SodaStream JET Black & White zajistí pravidelný přísun osvěžujících bublinek pro celou rodinu. Nadčasový černo-bílý design navíc výrobníku dodává elegantní vzhled, a stane se tak nepřehlédnutelným doplňkem vaší kuchyně. Díky výrobníku SodaStream JET Black & White, nápojovým lahvím pro opakované použití a bombičce s náplní potravinářského CO2 plynu si jednoduše připravíte až 80 litrů vlastní čerstvé perlivé vody. Tento proces funguje na jednoduchém mechanickém principu, díky kterému si vodu snadno naperlíte stlačením ovládacího tlačítka. Intenzitu naperlení si určíte sami podle doby i počtu stlačení, a hlavně v pohodlí domova. Již nebudete muset vláčet těžká balení perlivých nápojů z přeplněných obchodů.

Limitovaná edice zahrnuje také sadu dvou originálních dámských lahví Grass, které se hravě vejdou do kabelky a svým černobílým vzhledem skvěle ladí s výrobníkem. Lahve o objemu 0,5 l jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, jsou lehoučké a určené k opakovanému plnění. Nabízí tak stylovou alternativu k jednorázovým plastovým lahvím, které zahlcují naši planetu a především oceány.

Edice je doplněna o příchuť SodaStream Cola 750 ml pro perlivou vodu. Toto velké balení umožňuje připravit až 18 velkých lahví SodaStream. Postup je naprosto jednoduchý – do čerstvé perlivé vody připravené pomocí výrobníku SodaStream, nalijete pomocí víčka (slouží jako odměrka) požadované množství příchutě. Doporučený poměr ředění je 1 díl příchutě na 20 dílů perlivé vody. A pak už stačí jen vychutnávat!

Akční maloobchodní cena limitované edice Výrobník JET Black & White s rozšířenou výbavou je 1790,- Kč.

SodaStream Vanilla Cuba Libre
Suroviny:
4 cl bílého rumu
limonáda SodaStream Cola, připravená v přístroji SodaStream
řez limety
brčko vytvořené z vanilkového lusku

Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu a přilijeme rum. Připravíme si vlastní limonádu – tak, že v přístroji SodaStream naperlíme čerstvou, chladnou vodu na maximum a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Cola. Vymačkáme řez limety a vhodíme dovnitř nápoje. Vložíme brčko z vanilkového lusku a míchátko. Případně vymáčkneme osminku limety.

Zdroj a foto: www.sodastream.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *