Chcete zdravé dásně? Vsaďte na esenciální oleje!

Čištění zubů by nemělo skončit u použití kartáčku a pasty. Bylinná ústní voda BIOMED WELL GUM s esenciálními oleji je založená na bázi rostlinných extraktů, pečuje o zdraví ústní dutiny, předchází tvorbě zubního kazu a příjemně osvěžuje dech. Pro zuby tak zajistí zdravé prostředí.

Ústní voda Biomed Well Gum má z 99 procent přírodní složení, neobsahuje fluorid, chlorhexidin, parabeny, ani jiné agresivní složky, a tak ji může používat celá rodina.

Během chviličky vyčistí zuby a ústní dutinu a pocit čistoty a svěžího dechu vydrží opravdu dlouho. Její dlouhotrvající účinky jsou založeny na 12 klíčových přírodních složkách a 5 esenciálních olejích z eukalyptu, anýzu, cedru, hřebíčku a rozmarýnu, které mají protizánětlivé a antioxidační účinky.

Obsažený L-Arginin, zinek, měď a hořčík přírodního původu posilují a obnovují sklovinu, výtažek z ananasu bromelain odstraňuje plak a výtažky z šalvěje, psyllia a listů břízy mají antibakteriální a také antioxidační účinky.

Používá se po každém čištění zubů, jedno balení (500 ml) vydrží zhruba na 4 týdny. Ústní voda SPLAT Biomed Well Gum stojí 129 Kč, prodává e-shop pasta-splat.cz.

O značce SPLAT
Splat je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku.

Používá ty nejmodernější a nejefektivnější technologie a postupy, má vlastní výzkumné centrum, kde vyvíjí nové receptury chráněné mezinárodními patenty. Její výrobky také obsahují ty nejšetrnější účinné složky, například stoprocentně přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, biokoncentrát z levandule či aktivní uhlí z březového dřeva. Rovněž samotná výroba ctí šetrný přístup k přírodě, který potvrzují i mezinárodní certifikáty.

Zdroj a foto: pasta-splat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.