Jubilejní V.ročník Roztančeného divadla Mladá Boleslav

Tisková konference v kavárně Studia Dva oficiálně dne 1.října odstartovala jubilejní V.ročník projektu Roztančené divadlo Mladá Boleslav autorského projektu Martina Šimka & Terezy Řípové. Exkluzivní finálový večer, který je vyvrcholením celého ročníku se uskuteční v sobotu 28. listopadu 2020 od 19:00 hodin v Městském divadle Mladá Boleslav. Slavnostním večerem budou provázet Světlana Witowská a Petr Mikeska.

Na tiskové konferenci představil jeden z autorů projektu Martin Šimek letošní soutěžící páry, kterými jsou zástupci jednotlivých divadel: : Lenka Vlasáková (Divadlo Palace), Monika Sommerová (GOJA Music Hall), Veronika Bajerová (Městské divadlo Mladá Boleslav), Michal Slaný (divadlo Studio DVA), Filip Březina (Městská divadla pražská) a Matěj Vejdělek (Městské divadlo Mladá Boleslav). „V letošním ročníku máme, ačkoliv je to jubilejní ročník Roztančeného divadla Mladá Boleslav, mezi soutěžícími 4 zástupce pražské divadelní scény. Každý z páru si vylosoval, stejně tak, jak každý rok, jeden standardní a jeden latinskoamerický tanec. Na oba tance nacvičí do konce listopadu různé taneční show,“ říká Martin Šimek, zakladatel projektu Roztančené divadlo. „Na galavečeru se diváci mohou těšit také na úvodní společnou choreografii,“ dodává Martin Šimek.

Hlavního vítěze galavečera, který si kromě dalších hodnotných cen, odnese také putovní skleněnou trofej, zvolí odborná porota. V letošní porotě zasedne například jedna z účastnic prvního ročníku Roztančeného divadla Mladá Boleslav a vítězka 10. Řady StarDance Veronika Khek Kubařová nebo zpěvačka a členka oblíbeného uskupení 3v1 Martina Pártlová. Podtitulem letošního ročníku je heslo „V rytmu české energie“. Celý večer budou Městským divadlem v Mladé Boleslavi znít české hudební hity v podání živé kapely Gin in jam Jakuba Žítka. Svého vítěze (druhý vítězný pár) si mohou zvolit také diváci prostřednictvím on-line tipovací soutěže na stránkách www.roztancenedivadlo.cz.

Aktuální informace o projektu je možné sledovat na internetových stránkách projektu, Instagramu, Facebooku a také na Youtube. Vstupenky na slavnostní galavečer jsou v prodeji na internetovém portálu www.mdmb.cz nebo přímo na pokladně divadla. V sobotu 28. listopadu opět „Roztančíme Divadlo v Mladé Boleslavi“.

Generálním partnerem projektu je ŠKO-ENERGO a.s. a spolupořadatelem je již tradičně Městské divadlo Mladá Boleslav. Autorem a organizátorem projektu jsou Taneční kurzy Martina Šimka & Terezy Řípové s.r.o.

Zdroj: www.roztancenedivadlo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.