Revoluce v městské dopravě

Městský život se neustále mění a s ním i možnosti přepravy. Ke slovu se stále více dostávají nové technologie. V čele s nimi samozřejmě elektrické koloběžky. Dostanete se s nimi totiž opravdu kamkoliv a zároveň se vyhnete přeplněným silnicím a tlačenicím v městské hromadné dopravě. Oceníte jejich obratnost, výdrž i rychlou jízdu a užijete si novou nevšední formu dopravy. Elektrokoloběžka se stane vaším parťákem na krátké vyjížďky po městě, cesty do práce, ale i delší výlety do přírody. Zkrátka kamkoliv.

Ulehčete městu od aut
Elektrické koloběžky prošly za posledních pár let značnou proměnou. Nejnovější modely fungují velice spolehlivě. Nové technologie nabídnou perfektní uživatelský zážitek z jízdy a dlouho životnost baterie. Při cestování po městě se investice do elektrické koloběžky skutečně vyplatí, protože na rozdíl od auta s sebou nenese žádné další náklady. Ušetříte za nejrůznější pojištění, povinný servis nebo třeba zimní kola. Chcete se vyhnout věčným zácpám, dostat se na schůzku včas, levně a ekologicky? To dává smysl!

Možnost volby
Současné elektrické koloběžky mají s prvními modely již pramálo společného. Zvláště konstrukce prošla značnými proměnami. U současných modelů je kladen důraz zejména na mobilitu, skladnost a výdrž baterie. Pokud je vaše koloběžka lehce složitelná a má kompaktní rozměry, nemusíte se bát ji popadnout do ruky a vzít ji s sebou na pracovní schůzku nebo si cestu rozložit a využít městskou hromadnou dopravu. Volba je na vás.

Šetřete čas i přírodu
Předností elektrických koloběžek je jejich šetrnost k životnímu prostředí. Hlavním pohonem jim je totiž dobíjecí baterie. Pokud tedy místo automobilu zvolíte koloběžku, ulevíte přírodě od emisí a toxinů, které jsou zvláště ve městech už tak velkým problémem. Kromě přírody uděláte dobře také vašemu zdraví. Možná vás to překvapí, ale i na koloběžce s elektrickým pohonem dochází k zapojení vašich svalů. Stání totiž vyžaduje zapojení hlubokého stabilizačního systému, tzv. core a svalů v oblasti nohou, zad i ramen, které pomáhají tělu ustát drobné otřesy.

Pokud se rozhodnete prohánět se městem jako drak, máme pro vás tip – novinku Mi Electric Scooter Pro 2 od Xiaomi. Elektrická koloběžka s 600 W motorem, tempomatem a třemi jízdními režimy. Navíc se pyšnit dlouhou výdrží baterie s dojezdovou vzdáleností až 45 km na jedno dobití. Pořídíte ji za 16 990 Kč s dopravou zdarma na eshop.xiaomi-czech.cz .

Cestujte po městě stylově
Chcete mít při cestě do práce pocit volnosti a obejít se bez tlačenic v přeplněných prostředcích hromadné dopravy? Nebaví vás každodenní zácpy na silnicích a stres ostatních řidičů? Chcete cestovat po městě jako král? Tím pádem je nejvyšší čas pořídit si elektrokoloběžku. Oceníte zejména její skladnost, výdrž i rychlost, kterou se budete prohánět. Jednoduše nasednete a svižnou jízdou bez ztráty času se dopravíte, kam potřebujete.

Městský drak Mi Electric Scooter Essential
Nová elektrická koloběžka od Xiaomi Mi Electric Scooter Essential se stane vaším věrným parťákem do města. Displej zabudovaný v řídítkách vám umožní kontrolovat rychlost jízdy a stav baterie. Systém navíc jednoduše propojíte se svým chytrým telefonem pomocí aplikace. Díky skladné konstrukci koloběžku jednoduše složíte, přenesete a nemusíte se tak bát jejího uskladnění doma ani v kanceláři. Dojezd na jedno nabití je 20 km. Cena: 10 990 Kč

Každodenní dříč Mi Electric Scooter 1S 
Další letošní novinkou od Xiaomi je Mi Electric Scooter 1S, která zvládne každý terén. Díky protiskluzovým pneumatikám se nemusíte bát kočičích hlav, menších výmolů ani nerovností. Koloběžka disponuje 3 jízdními režimy, které lze nastavovat s ohledem na plánovanou trasu i terén. Možnost využití tempomatu už je jen třešničkou na dortu této vynikající koloběžky. Na jedno nabití ujede až 30 km. Cena: 13 990 Kč

Zdroj a foto: Xiaomi 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.