Sbírka DEN ZVÍŘAT má na kontě skoro milion korun – 970 454 Kč!!

Cílíme ještě výš – pomozte do nedělní půlnoci týraným a opuštěným zvířatům v celé republice a staňte se hrdiny němých tváří.

1. září odstartovala unikátní celorepubliková sbírka s názvem Den zvířat – cílem bylo získat 1 milion Kč ke Dni zvířat neděle 4. října. Pomocí osobností jako jsou Dara Rolins, Taťána Gregor Brzobohatá, Markéta Sluková – Nausch, Ivan Trojan, Ben Cristovao, Patricie Pagáčová, Alice Bendová, David Svoboda, Eva Samková, David Kraus, Jan Musil, Ljuba Krbová, Ondřej Neff a mnoho dalších jsme tento cíl téměř dosáhli. A teď míříme ještě výš!

Den zvířat – David Svoboda za týrané koně

Sbírka https://www.denzvirat.cz/ je jiná v tom, že kromě psů &koček pomáhá i týraným koním. Aktuálně jsme 402.000 Kč a náš sen je přiblížit se 1 milionu ?. Celá částka (?%) se rozdělí mezi 112 spolků. Útulky naší pomoc opravdu teď moc potřebují. Zapojte se do sbírky. Dnešní video je s David Svoboda, který si s námi zaběhl i nedělní akci pro útulky ve Stromovce ?.

Zveřejnil(a) Běhejme a pomáhejme útulkům dne Pondělí 14. září 2020

Dara Rolins: „Ako každý láskyPLNÝ a empatický človek aj MY, u nás doma milujeme zvieratkáA preto podporujeme všetko zmysluPLNÉ, čo im môže pomôcť, zachrániť. Zapojte sa prosím aj VY do zbierky www.denzvirat.cz a sledujte priebeh akcie @behproutulky, ktorý pre útulky generuje korunky. Ide o posledný týždeň, kedy môžeš prispieť AJ TY! Celá čiastka sa následne poctivo rozdelí medzi 112 českých útulkov a fariem #denzvirat.“

POSLEDNÍ DEN? vše má svůj konec, dnes je Mezinárodní den zvířat a tím končí naše sbírka ➡️ DENZVIRAT.CZ. 4.10. roku 1226 zemřel františkánský mnich Sv. František z Assisi, který pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata, a právě proto se na tento den stanovil Mezinárodní den zvířat. Zítra ohlásíme společný výsledek ✌️??

Zveřejnil(a) Běhejme a pomáhejme útulkům dne Neděle 4. října 2020

Markéta Davidová: „Jasně si pamatuji, když jsme na maturiťáku měli napsat svoje sny, já tam měla zachránit všechny zvířata”.“

Herečka a moderátorka @alice_bendova_official miluje zvířata a život bez nich si nedokáže představit. Přednost dává zejména psům, nikoli však těm drahým s dlouhým rodokmenem, ale těm opuštěným z útulků, kteří bývají zpravidla nejvděčnější. A takové tři má doma?‍?. Podpořte prosím sbírku ➡️www.denzvirat.cz, za 11 dnů končíme akci?. Máme vybráno 556.000 Kč. Dosáhneme na milion pro 112 útulků?

Zveřejnil(a) Běhejme a pomáhejme útulkům dne Úterý 22. září 2020

Povede se dosáhnout na novou cílovou částku 1 250 000 Kč? Čas je jen do půlnoci 4.10.!

Sbírku pořádá spolek Běhejme a pomáhejme útulkům z.s. Jedná se o akci nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, která pomáhají týraným koním a hospodářským zvířatům. Druhý ročník charitativní sbírky bude ukončen 04. října 2020, kdy je Mezinárodní den všech zvířat. Finanční dar se zasílá prostřednictvím webové stránky www.denzvirat.cz. Celý výtěžek sbírky bude po skončení akce rozdělen rovným dílem mezi 112 neziskových spolků z celé České republiky.

David Kraus odsuzuje množírny

Zpěvák, herec, textař a skladatel David Kraus by si svůj život bez přítomnosti zvířat nedokázal představit. Naše sympatie si získal i postojem proti množírnám, které vždy odsuzoval. Psí útulky, které v naší sbírce máme, čelí velkým problémům právě díky množírnám, které produkují nemocné psy, jejichž léčba stojí velké peníze. Zapojte se, prosím s námi do celorepublikové sbírky ➡️www.denzvirat.cz. V tuto chvíli se vybralo 442.700 Kč, naším snem je pro 112 spolků 1.000.000 Kč. Děkujeme ?

Zveřejnil(a) Běhejme a pomáhejme útulkům dne Středa 16. září 2020

„Akce je podpořena videem, ve kterém vystupují ambasadoři projektu. Ivan Trojan propůjčil celému videu svůj hlas. Naším společným snem byl vytvořit pro zvířata transparentní sbírku podobnou té „tříkrálové“, kterou lidé podporují, věří jí a nebojí se o svůj příspěvek. A to se nám povedlo.“ shrnuje zakladatel projektu Petr Sokolík. „Nejkrásnější věcí na celém projektu bylo, že hlavní účinkující, kameraman, skladatel hudby, střihači atd., všichni se vzdali nároku na honorář a do akce šli zcela zdarma,“ dodává.

Zdroj a foto: Den zvířat a běhejme a pomáhejme útulkům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.