Když bazén, tak ALBIXON

Říkali jste si po celé léto, že to příští už budete mít vlastní bazén? Teď máte ideální čas jej vybrat! Čím blíže k létu si totiž bazén objednáte, tím déle může trvat jeho výroba. Nadělte si dovolenou, která bude trvat od dubna až do října!

Pořízení bazénu je dlouhodobá záležitost a není tak radno podcenit jeho výběr. Mimo zamyšlení se nad nejvhodnějším typem je však důležité vybrat si i vhodného výrobce. Český výrobce bazénů ALBIXON je na trhu již 30 let. Za tu dobu zapustil do země přes 30 tisíc bazénů a nainstaloval více než 90 tisíc zastřešení. Jako důkaz, že neustále myslí dopředu a inovuje své výrobky, je i to, že získal celkem 64 patentů.

Jednou z posledních novinek jsou bazény řady BENEFIT. Vývojové centrum ALBIXON toužilo vyvinout nový a moderní typ bazénů, který bude splňovat současné nároky na design i údržbu a zároveň bude brát maximální ohled na využití vody. A povedlo se.

S bazény řady Benefit je jarní zprovoznění i zazimování hračka. Jeho hlavní předností je totiž to, že jej není potřeba při zazimování vypouštět. Při odzimování tak stačí pár jednoduchých kroků
a výsledkem bude opět křišťálově čistá voda doprovázená rodinnou pohodou, navíc se značnou úsporou vody.

Hlavní benefity bazénů ALBIXON:

  • Pocházejí přímo od výrobce – podpoříte tak českou firmu, která pracuje srdcem.
  • Nabízí všechny technologie výroby – od objednávky až po instalaci a servis.
  • Příslib dlouholeté životnosti – nikdo přeci nechce bazén jen na pár sezón, ten od ALBIXON vám bude zdobit zahradu po mnoho let.
  • Možnost výběru z celé řady libovolných tvarů a rozměrů – fantazii se meze nekladou, stačí jen najít to pravé pro sebe a svou rodinu.
  • Bazény se instalují snadno a bez zbytečně složitých stavebních prací – rychleji se tak budete koupat a užívat si léto plnými doušky.
  • Široký sortiment doplňků pro snadnou údržbu vody – pro křišťálově čistou vodu a méně práce.
  • Výběr ze široké nabídky bazénového příslušenství světové kvality – dohromady zkrátka dokonalý bazén, který splní přání každého člena rodiny.
  • V případě zájmu lze bazény rovnou zastřešit – a užívat si tak koupání až 8 měsíců v roce.

Zdroj a foto: Albixon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.