Aktivní mikrocirkulace pro zářivější oční okolí s novinkou od Smyssly

Pokožka okolo očí je na našem obličeji ta nejjemnější a nejcitlivější část vyžadující specifickou péči. Právě zde platí, že méně je více – zapomeňte na hutné oleje nebo těžce roztíratelné krémy. Oční krém by měl být lehký, vysoce hydratační a pronikající i do nejhlubších vrstev kůže. Přesně taková je nová oční péče od české značky Smyssly, vybavená složkou Cernilys® redukující tmavé kruhy svým mikrocirkulačním efektem.

Pleť okolo očí je až 4× tenčí než v ostatních částech obličeje, a proto není příliš schopna odolávat negativním vlivům z okolí (UV záření, znečištění, výkyvy teplot) nebo nezdravému životnímu stylu (kouření, alkohol, nadbytek cukru, ale také nedostatek spánku). Reaguje poklesem hydratace, která vede ke ztrátě pevnosti pokožky a vzniku vrásek. Dalším projevem je špatná mikrocirkulace lymfy zapříčiňující váčky pod očima a také špatné proudění krve, jež má za následek namodralé a nahnědlé kruhy okolo očí. Spoluzakladatelka kosmetické značky Smyssly Cecília Blanárová se rozhodla, že jejich nový oční krém nebude řešit pouze jeden z těchto problémů, tedy vrásky, otoky nebo tmavé kruhy, ale všechny dohromady. „Na náš nový oční krém jsme obzvláště hrdé. Jedná se o velmi lehkou, výživnou a hluboce hydratační emulzi. Pleť zanechává hydratovanou, osvěženou, oživenou, ale hlavně výrazně redukuje tmavé oční kruhy,“ představuje novinku Cecília Blanárová. Komplexní oční péči ve 20 ml zakoupíte za 1290 Kč.

Jaké je tajemství mimořádně vyvážené a účinné péče?
Cernilys® – unikátní složka stimulující mikrocirkulaci. Zvyšuje průtok krve a lymfy, čímž se eliminuje modrá barva kruhů pod očima a váčky. Snižuje tvorbu nových cév, omezuje hromadně hemoglobinu, bojuje proti oxidačnímu stresu, zklidňuje zánětlivé reakce. Klinické studie prokázali redukci tmavých kruhů pod očima a zmenšení váčků až o 35 %.

Defensyl Gly – peptidy podporující obranyschopnost pokožky a zmírňující její podráždění.

Floraesters 20 – vosk derivovaný z jojobového oleje. Zvláčňuje pleť, snižuje její zarudnutí a hloubkově ji hydratuje. Přispívá k obnově ochranné funkce pokožky.

Camellia japonica oil (olej z kamélie japonské) – obsahuje mastné kyseliny, které pomáhají obnovit pružnost, rovnováhu a hladkost pokožky. Zjemňuje a zklidňuje podrážděnou pokožku. Snadno proniká do spodních vrstev pokožky, kde obnovuje vlhkost a pružnost. Rovněž doplňuje kožní lipidy, které jsou nezbytné pro prevenci ztráty vody z pokožky, a tedy i stárnutí.

Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej) – podobá se lipidům v kožní tkáni, kam rychle proniká i do hlubších vrstev. Působí jako antioxidant a ochraňuje pleť před ztrátou pevnosti a pružnosti. Má zklidňující, zjemňující, vyhlazující a protizánětlivé účinky.

Zdroj a foto: www.smyssly.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.