Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Designové a udržitelné lahve ze dřeva

Kombinace kvalitního dřeva a odolného kovu je základem v Česku vyráběných lahví Twoot. K životnímu prostředí šetrné lahve o objemu 300 ml udrží nápoje déle v původní teplotě a díky elegantnímu designu jsou i velmi stylovým interiérovým doplňkem.

Tělo lahve tvoří nerezová ocel, kterou pokrývá dřevěný obal z buku. Jelikož výrobci myslí také na design, k dostání jsou lahve v celkem pěti různých odstínech. Pokaždé se jedná o bukové dřevo, pouze se mění jeho zbarvení od sametového a přírodního, přes rustikální až po tmavý nebo oranžový tón. Dřevěný obal je pro dosáhnutí nejlepších vlastností pečlivě naolejován a zbroušen do hladka. Díky tomu, že lahve tvoří ocel a dřevo, budete se těšit jejich delší výdrži, než je tomu u lahví z pevného plastu. Současně představují podstatně menší zátěž pro životní prostředí.

Výroba probíhá v tuzemsku, odkud pochází i veškeré součásti pro zhotovení designových, praktických a k životnímu prostředí šetrných lahví značky Twoot. Cena 1 490 Kč

Zdroj a foto: www.zcech.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *