Novinky do psí misky Fitmin For Life Duck&Rice a Beef&Rice

Fitmin rozšiřuje nabídku svojí prémiové řady krmiv Fitmin For Life o nové varianty Duck&Rice a Beef&Rice. Jemná chuť kachního a hovězího masa v kombinaci s rýží, čekankou a kapkou lososového oleje, potěší chuťové buňky nejednoho mlsného psa.

„V produktové řadě Fitmin For Life jsme doposud měli 7 variant krmiv, primárně dělených podle životních období, kterými zvíře prochází. Protože ale víme, že stále více chovatelů vyhledává krmiva bez pšenice a kukuřice, rozhodli jsme se do nabídky zavést tyto dvě novinky postavené na kachním a hovězím mase s rýží. Jsme rádi, že se nám podařilo udržet pro For Life řadu tolik charakteristické znaky, a to kvalitu s čerstvým masem za cenu, která je dostupná pro širší skupinu lidí,“ říká Ing. Tamara jelínková, marketingová a obchodní ředitelka značky Fitmin.

Nové hypoalergenní receptury s rýží jsou vhodné pro běžné krmení dospělých psů, ocení je ale také ti, kteří jsou citlivější na některé suroviny, jako je například lepek. V krmivu totiž nenarazíte na pšenici, ani na kukuřici. Stejně jako u Fitmin For Life Lamb &Rice, jsou receptury založené na rýži. „Rýže je velmi dobrou složkou krmiva nejen díky své vysoké stravitelnosti, ale také svou kvalitou ve srovnání s jinými druhy obilovin. V porovnání s kukuřicí a pšenicí, neobsahuje lepek, takže je vhodná i pro pejsky s citlivějším trávením. Navíc je výborným zdrojem sacharidů, které slouží jako zdroj pohotové energie,“ vysvětluje Adéla Palacká, specialistka na výživu psů a koček značky Fitmin.

Čerstvé maso a játrový obal na povrchu každé granule jsou nositeli výtečné chuti krmiva a přírodní složky, jako pivovarské kvasnice nebo kořen čekanky (přírodní prebiotikum), přispívají ke zdraví a skvělé kondici zvířete. V řadě Fitmin For Life tedy naleznete krmiva, která pokryjí celé životní období Vašeho čtyřnohého parťáka. Jsou zde krmiva pro štěňata, juniory, dospělé psy, pro jedince s nadváhou i seniory a nyní ještě navíc nové příchutě pro mlsouny či pro ty, kteří mají rádi občas změnu.

Fitmin For Life Duck&Rice a Beef&Rice jsou k dostání na e-shopu Fitmin a u vybraných prodejců. Cena na e-shopu Fitmin je 945 Kč za 14kg balení.

Zdroj a foto: www.fitmin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.