Ušijte si tričko pod vedením finalisty MasterChefa Pavla Berkyho

Prožijte den po boku zkušeného módního návrháře a aktuálně také známého amatérského kuchaře z pořadu MasterChef na kurzu šití. Institut módní tvorby pořádá jednodenní workshop pro úplné začátečníky, kde si pod vedením Pavla Berkyho ušijete své první tričko.

Nakoukněte pod ruce opravdovému módnímu profesionálovi. Svým povoláním je Pavel oděvní návrhář a v Institutu módní tvorby už přes sedm let předává své znalosti mladým talentům v oblasti módní tvorby a šití. Pavel Berky je u veřejnosti oblíbený   díky své skromné a milé povaze, kterou tento rok národu ukázal v soutěži amatérských kuchařů MasterChef Česko.

Workshop s Pavlem Berkym – ušijte si tričko je určený úplným začátečníkům, kteří dosud nemají v oblasti oděvní tvorby a šití žádné zkušenosti. Na workshopu se naučíte připravit jednoduchý střih na tričko podle vlastního návrhu a základy šití tak, abyste další kousek už zvládli i sami doma. Díky kurzu si osvojíte stehování a práci na šicím stroji, přestanete se bát overlocku a zjistíte, že šití trička je příjemný relax a přináší spoustu radosti hlavně při následném nošení.

Kurz není věkově ani zkušenostně omezen. Přínosný bude i pokročilejším studentům oděvní tvorby či šití. Aby byl zajištěn osobní přístup pro každého zúčastněného studenta, má workshop omezenou kapacitu na šest osob.

Workshop s Pavlem Berkym – Ušijte si tričko
Termíny:
19.12. 2020 mezi 10:00 – 15:00
Leden 2021

Cena kurzu: 2 700 Kč

Institut módní tvorby
Institut módní tvorby nabízí základní i pokročilé kurzy pro zájemce o oděvní tvorbu a módní průmysl. Během kurzů se vyučuje nejen šití, ale také konstrukce střihů, módní marketing nebo základy managementu vedení značky. O výuku se starají zkušení lektoři a odborníci v oboru jako je Klára Haunerová, Martin Havel nebo Pavel Berky. Koncepce výuky je sestavená tak, aby její absolventi dobře nacházeli uplatnění na trhu a při své práci kladli důraz na udržitelnost a moderní technologie.

Zdroj: www.institutmodnitvorby.cz, foto: archiv P. Berkyho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.