Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Odborník radí: Jak pro nová okna v době karantény?

Potřebujete objednat nová okna, ale aktuální pandemie vám udělala čáru přes rozpočet? Není třeba rezignovat a výběr či montáž oken odkládat. Výrobci jsou připraveni, a proto maximum potřebných formalit vyřídíte z pohodlí vašeho domova!

„Už jsme si tuto situaci vyzkoušeli na jaře a nyní jsme připraveni ještě lépe. I přes současnou covidovou situaci stále fungujeme a jsme našim zákazníkům k dispozici. Díky digitalizaci našich procesů tak potřebné formality vyřizujeme s klienty bezpečně online. Pokud někdo preferuje osobní schůzku, může si na našich webových stránkách www.vekra.cz rezervovat termín konzultace na některém z našich showroomů, který tak bude mít bezpečně celý pro sebe. Navíc již od jara dodržujeme více hygienických opatření, než je vyžadováno ministerstvem zdravotnictví,“ uvádí Roman Kubálek, obchodní ředitel značky VEKRA, největšího českého výrobce oken a vchodových dveří, a dodává: „Naše výrobní závody jsou stále v plném provozu, stejně tak naši montážníci a technici aktivně pracují. Nastavili jsme interně přísná hygienická opatření, proškolili jsme montážníky i techniky ohledně chování při kontaktu se zákazníky při zaměřování i montáži. Nicméně platí i to, že pokud se zákazníci chtějí vyhnout osobnímu kontaktu s montážníky a techniky, postačí, když jim umožní přístup do budovy, nebo na stavbu.“

Ať vás covid nepodvede!
Konkrétního dodavatele oken či dveří v dnešní online objednávkové době vybírejte ještě více pečlivěji a rozhodně využijte pouze prověřené a profesionální firmy, jak upozorňuje i Roman Kubálek z VEKRY: „Evidujeme několik podvedených zákazníků konkurenčních firem, kteří se pod záminkou sterilního odbavení na dálku stali oběťmi podvodu. Okna jsou velkou investicí, a proto ji svěřte pouze tomu dodavateli, který má oprávněně vaši důvěru. Navíc se postupně na trhu objevují první problémy s kapacitami dodavatelů, které s největší pravděpodobností povedou ke zdražení oken již od začátku příštího roku. V dnešní době platí více než kdy jindy, že to, co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek, protože zítra to o moc jednodušší či výhodnější nebude.“ Sen o útulném domově s novými okny či dveřmi tedy není třeba vzdávat ani v tomto komplikovaném pandemickém období.

 Zdroj a foto: www.vekra.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *