Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Kristýna Frejová: Matkou v padesáti? Já už chci vnouče!

V primáckém seriálu Sestřičky plánuje první dítě, a i když sama možnost mateřství v pozdním věku nevylučuje, ve skutečnosti má herečka Kristýna Frejová, která před nedávnem oslavila čtyřicáté deváté narozeniny, trochu jiné plány…

Celý život dávala před svým osobním životem přednost práci. Až teď, před branami padesátky, se začínají ozývat biologické hodiny. Až teď si uvědomuje, že právě tohle jsou možná poslední chvíle, kdy svůj rodinný život ještě může zachránit. V seriálu Sestřičky se nyní Kristýna Frejová alias MUDr. Ema Vlčková snaží zachránit svůj rodinný život. Počít dítě v pozdním věku a bez partnera ale skutečně není jednoduché. Jak se na to dívá herečka?

„Kdybych potkala někoho, s kým bychom si mysleli, že chceme dítě, dovedu si to představit. Ale vzhledem k tomu, že kolem mě nikdo takový neprošel, si myslím, že mateřství už je za mnou,“ přemýšlí Kristýna Frejová. „Já už se těším na vnouče. Už si sebe umím představit jako babičku. Budu babička na pankáče, bude to bavit mě, mou dceru i to malé,“ uvažuje herečka, která sama vychovává patnáctiletou dceru Ráchel. „Puberta je v plném běhu. Miluju všechna období mojí dcery, první období vzdoru, pubertu. Je obrovská výzva vychovat dítě. Někdy dělám chyby, někdy se za něco nemám ráda, někdy vím, že musím zůstat důsledná, protože dobrotou se nedá zvládnout všechno. Ale máme s Ráchel hezký vztah důvěry a můžeme se bavit úplně o všem. To považuju za vrcholný rodičovský úspěch,“ dodává Frejová.

Všem maminkám, které se podobně jako její role v seriálu rozhodnou pro dítě v pozdním věku, ale fandí. „Já umím pochopit úplně všechno, na fantazii mám vysokou školu. Absolutně chápu maminky, které ve věku, v jakém jsem já, uznají za vhodné mít dítě. A z celého srdce jim přeju, aby bylo všechno v pořádku. Měla jsem velikou radost, když se narodilo miminko Vendule Pizingerové, ačkoli se osobně neznáme. Naprosto jsem nechápala negativní výkřiky. Fyziognomie každého člověka je jiná a věk je relativní. Některá matka je na dítě stará ve třiceti, a některá není v padesáti. Fyzicky ani psychicky. Mám vůči tomu velkou toleranci,“ říká Frejová.

Toho pravého se jí zatím nepodařilo najít ani v seriálu. A tak její postava Ema Vlčková začala hledat jiné způsoby početí. Jednu z možností našla v dárcovství spermatu a jako vhodného adepta si vybrala kolegu Romana Vilkina (Roman Zach). Bude z toho víc než přátelská výpomoc? „Musím říct, že mě tahle dějová linka s Romanem velmi baví. Stárnoucí lékařka, která byla celý život v zápřahu, se najednou rozhodne těsně před padesátkou mít dítě. Snažím se v ní naředit vážnost s legrací. A sama jsem zvědavá, jak ten příběh bude pokračovat. Nepatřím k těm, kteří volají scenáristům a vyzvídají, co bude dál. Mám ráda překvapení. Nechci vědět, jak to bude dál, abych mohla fanouškům s klidným svědomím říct, že nevím,“ říká s úsměvem.

Seriál Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *