Srdcařská okénka v Rock Café s osobnostmi

Ačkoliv koronavirus už podruhé zavřel hudební i divadelní sál Rock Café, na to nejdůležitější si zatím netroufnul – na jejich srdcařství! Legendární klub na Národní třídě nechtěl zůstat jen sedět se založenýma rukama, ba naopak – i v této situaci chce pomáhat potřebným. Rock Café proto spojilo síly s hudebníky, divadelníky a dalšími osobnostmi spjatými s klubem a otevřeli Srdcařské okénko.

Jak to funguje? Dvakrát týdně vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou, případně udělají kávu z pražírny Doubleshot. 30% z tržby z daného dne je pak vždy věnováno na charitativní projekt vybraný přímo těmi, kteří se toho večera postaví za pípu. Otevřeno je vždy od 16:00 do 20:00.

V následujících dnech se můžete těšit na osobnosti z mediálního a politického prostředí. V úterý 24.11. do okénka v Rock Café zavítá Jindřich Šídlo a celý tým Šťastného pondělí z TV Seznam. Ti se rozhodli podpořit organizaci Život 90, která pomáhá seniorům žít aktivně a realizovat se i ve vyšším věku. Ve čtvrtek 26.11. se pípy pro změnu ujmou dvě moderátorky z České televize Nora Fridrichová a Lea Surovcová, jež se pravidelně věnují charitativním projektům a jsou v nich velice úspěšné. Tentokrát budou podporovat dvě konkrétní rodiny samoživitelů, které potřebují akutní pomoc. Prosincová okénka pak přímo 1.12. zahájí generál Petr Pavel, který byl náčelníkem Generálního štábu Armády ČR a předsedou vojenského výboru NATO. Pan generál se rozhodl, že svým počinem podpoří vybraný domov důchodců.

Kompletní program okének je k nalezení na webu klubu (www.rockcafe.cz). A pokud vám karanténa nebo jiné důvody nedovolují dorazit, můžete si zakoupit virtuální nápoj v síti GoOut a přijít si ho vypít, až Rock Café opět otevře. Doba je sice složitá, o to cennější ale tyto drobné dobré skutky jsou!

Zdroj a foto: www.rockcafe.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.