Začněte nový rok s dokonalejší pletí díky séru od SMYSSLY

Zhubnout? Být nezávislejší? Učit se nový cizí jazyk? A co si dát úplně jiné novoroční předsevzetí – důkladnou péči o pleť? S každým dalším rokem ubývá kolagenu v pleti, která slábne, ztrácí elasticitu a hůře odolává negativním vlivům okolí. Tím se stává náchylnější k znečištění, tvorbě pigmentových skvrn nebo přichází o svůj zdravý tón. Právě proti těmto neduhům vyvinula česká značka SMYSSLY Perly pro dokonalou pleť obsahující aktivní látky z mořských řas, mandarinky a kyselinu hyaluronovou.

Představte si zdravím zářící pleť, která nezrcadlí ani váš věk ani to, že jste se špatně vyspala. Vytvořit dostatečně silné sérum, které by dokázalo zvrátit čas, si daly za cíl majitelky značky SMYSSLY Cecília Blanárová a její dcera Silvia Straková. Vznikly Perly pro dokonalou pleť, sérum s obsahem hned několika účinných látek. „Chtěly jsme něco, co by mohly používat ženy ve věku třiceti i padesáti let. Něco, co by vyhovovalo smíšené i suché pleti a dokázalo pleť chránit, když už to sama nezvládá. Slunce, nízké i vysoké teploty, nedostatečný pitný režim, málo spánku nutného pro regeneraci pokožky, ale také modré světlo z mobilu či televize mají vliv na pokles hydratace ve vrchních vrstvách dermis. Tento pokles se projevuje unavenou pleť se sklonem k vysoušení a tvorbě vrásek,“ vysvětluje Cecília Blanárová a dodává: „Proto jsme pečlivě vybíraly účinné látky pro naše multifunkční sérum. Nechtěly jsem jen rozjasňovat, jen hydratovat, jen vyživovat – pleť potřebuje vše z toho.“ A jaké účinné složky Perly pro dokonalou pleť obsahují?

  • Algin z mořských řas – velmi silný antioxidant s významně hydratační schopností. Pokožku díky obsaženým minerálům zklidňuje a vyživuje.
  • Extrakt z kůry mandarinky – díky kyselině askorbové eliminuje našedlý tón pleti a výrazně ji rozjasňuje. Podporuje elasticitu pokožky.
  • Výtažek z listů verbeny – pleť tonizuje, osvěžuje a tiší podráždění.
  • Kyselina hyaluronová – jasná volba na potlačení prvních známek stárnutí. Pleť hluboce hydratuje a tím vyplňuje jemné vrásky.
  • Pleťové perly – technologie SolaShield®: tvoří neviditelný filtr proti znečištěnému prostředí, dodává pleti pružnost a jas, odstraňuje známky únavy a díky sjednocení pleti navrací mladistvý vzhled.

Sérum koupíte na www.smyssly.com za 2 550 Kč (35 ml).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.