Zrychlit a ušetřit čas s kufry Montblanc x Pirelli

Spolupráce poháněná dokonalostí, výkonem a rychlostí. Značky Montblanc a Pirelli uvádějí na trh novou limitovanou edici cestovních zavazadel, která jsou vybavena mini pneumatikami Pirelli se speciální gumovou směsí vycházející z ikonické pneumatiky P ZERO™.

Po představení první kapsulové kolekce v roce 2019 Montblanc a Pirelli přicházejí s novou limitovanou edicí zavazadel s kolečky vyrobenými podle ikonických pneumatik P ZERO™, vytvořenou pro cestující, kteří hledají výkon, odolnost a pohodlí. Lehká zavazadla z černého polykarbonátu s detaily z pogumované červené kůže jsou vybavena precizní rukojetí a výkonnými kolečky s kuličkovými ložisky, navrženými inženýry značky Pirelli. Nově vyvinutá gumová směs zajišťuje odolnost, tichý pohyb koleček a opírá se o tradici mobility a rychlosti, kterou značka Pirelli představuje již od roku 1872. Dezén kola pak odráží vzor běhounu na pneumatikách P ZERO ™ Pirelli.

„Pneumatikami Pirelli P ZERO™ je vybaveno velké množství těch nejvýjimečnějších a nejvýkonnějších sportovních vozů současnosti, protože díky vylepšené přilnavosti a ovládání zaručují extrémní výkon. Těmito novými kolečky, které obsahují speciální gumovou směs a ikonický dezén Pirelli, vnášíme do sortimentu cestovních doplňků identické zaměření na výkon. Chceme uspokojit náročné potřeby cestujících, kteří vyhledávají luxus, co nejefektivněji a nejstylověji,“ říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.

P ZERO™ je produktem Ultra High Performance, který spojuje zkušenosti značky Pirelli získané v motorsportu a během mnohaleté spolupráce s předními výrobci automobilů. Více než jen značka, pneumatika Pirelli P ZERO™ je mnohými považována za ikonu. Její slavné jméno, uznávané fanoušky výkonných automobilů po celém světě, znamená technologii, vášeň a exkluzivitu. Otočná, 360stupňová kolečka s kuličkovými ložisky odrážejí asymetrický motiv dezénu P ZERO™. Test hluku provedený v laboratořích Pirelli potvrdil, že tato nová kolečka poskytují 10% redukci hluku a jeho homogennější distribuci v celém zvukovém spektru, zvláště ve srovnání s již tak tichými kolečky řady kufrů Montblanc #MY4810. Je to právě díky speciální gumové směsi vyvinuté ve výzkumných a vývojových laboratořích značky Pirelli.

Zkušenosti značky Pirelli v oblasti mobility, rychlosti a výkonu se snoubí s vášní značky Montblanc pro vytváření inovativních, stylových a technicky funkčních produktů, díky kterým je cestování pohodlnější. Uvnitř kabinových zavazadel najdete na jedné straně prostornou přihrádku s elastickými pásy a na protější černou síťku se zipem, která usnadňuje uložení oblečení a doplňků. Kufr je též vybaven kapsičkou na vizitky. Uhlazená estetika je umocněna elegantními detaily, inspirovanými ikonickými designovými kódy, jako je červená zavazadlová jmenovka, dynamický sportovní design hliníkového ráfku, převzatého ze skutečného paprskového vzoru kol automobilů, či laserem vyryté logo „Montblanc x Pirelli“ na rukojeti kufru.

Limitovaná edice Montblanc x Pirelli, vytvořená společně se značkou Pirelli Design, která se specializuje na koncepci inovativních projektů ve spolupráci s partnery, je součástí produktové řady cestovních zavazadel Montblanc #MY4810 a obsahuje:

  • Odlehčenou skořepinu z černého polykarbonátu
  • Tvrdé nylonové rohy s matným efektem, odolné proti poškrábání
  • 360° otočná kolečka s kuličkovými ložisky, která zrcadlí asymetrický motiv dezénu P ZERO™
  • Pomalejší opotřebení stopy běhounu pro delší životnost a odolnost
  • Červené logo P ZERO™ PIRELLI na kolečkách vybavenými mini pneumatikami
  • Vrchní madlo z červené pogumované kůže a boční madlo z černé kůže pro lehčí zvedání a ukládání zavazadla
  • Teleskopickou rukojeť s možností aretace v různých polohách je ozdobená logem spolupráce
  • Červenou zavazadlovou jmenovku s reflexní kresbou Pirelli

Společným dědictvím v oblasti mobility značky Montblanc a Pirelli povznášejí zážitek z cestování skrze inovace, dokonalost výroby a kreativní design.

O společnosti Pirelli 
Společnost Pirelli byla založena v roce 1872 a patří mezi přední světové výrobce pneumatik. Jako jediná se zaměřuje výhradně na spotřebitelské pneumatiky (automobily, motocykly a jízdní kola) a s nimi související služby. Díky spojení s nejprestižnějšími automobilkami světa dosáhla společnost Pirelli vrcholného umístění v oblasti špičkových pneumatik a vyznačuje se vyspělou technologií s více než 2 400 získanými homologacemi. Aby bylo možné dosáhnout nejvyšší úrovně výkonu, bezpečnosti a omezit přitom dopad na životní prostředí, společnost Pirelli byla vždy pevně odhodlána věnovat se výzkumu, do kterého v roce 2019 investovala 6,1 % příjmů ze svých nejhodnotnějších produktů. V motoristickém sportu působí Pirelli od roku 1907 a od roku 2011 je značka oficiálním a exkluzivním partnerem na pneumatiky ve FIA Formula One World Championship™ a právě prodloužila smlouvu se šampionátem do roku 2023. Pirelli Design, v souladu se strategickým zaměřením značky Pirelli na prestižní a prémiové segmenty automobilů, spolupracuje na designových projektech s vybranými partnery, kteří představují špičku ve svých oborech, s cílem nabízet produkty, které jsou jedinečné a ikonické.

O společnosti Montblanc
Synonymum dokonalosti řemeslného zpracování a designu, značka Montblanc vedená průkopnickým duchem již od roku 1906 způsobila svými průlomovými inovacemi revoluci v kultuře ručního psaní. Vynalézavost a originalita jsou pro Maison i dnes velkou hnací silou a Montblanc při výrobě luxusních produktů nepřestává posouvat hranice napříč celým svým portfoliem – od psacích potřeb, přes hodinky, kožené zboží, nové technologie, doplňky, vůně a brýle. S každou další inovací Montblanc nabízí nové funkčnosti a výrazné designy. Ty odrážejí sofistikované dědictví značky a zručnost řemeslných umělců Montblanc, pod jejichž rukama vznikají produkty, které jsou pro své majitele doživotními společníky zrozenými z odvážných nápadů. Ikonický znak Montblanc, bílá šesticípá hvězda vyobrazující zasněžený vrchol nejvyšší hory Evropy Mont Blanc, se stal symbolem té nejvyšší kvality a vyjádření stylu. V rámci svého trvalého závazku značky podporovat ty, kdo se snaží za sebou zanechat nesmazatelnou stopu, Montblanc podporuje vzdělávací programy po celém světě, kterými se snaží inspirovat lidi k plnému využití svého potenciálu.

Kabinová zavazadla Montblanc x Pirelli v limitované edici #MY4810 v prodeji od listopadu 2020.

Zdroj a foto: www.montblanc.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.