Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Vánoční koncert Ewy Farne a Karlovarského symfonického orchestru bude zdarma a online!

Vánoční advent započne Coca-Cola jedinečným živým přenosem koncertu Ewy Farne a Karlovarského symfonického orchestru přímo z hotelu Ambassador v Karlových Varech. Chce tímto vynahradit umělcům i lidem všechny zrušené hudební akce a zároveň zachovat a šířit vánoční atmosféru. Livestream odvysílá zdarma na svém facebookovém profilu značka Coca-Cola i samotná zpěvačka Ewa Farna 5. prosince od 20 hodin.

Ewa Farna a Karlovarský symfonický orchestr tímto Adventním koncertem předají svým fanouškům unikátní hudební zážitek a zároveň podpoří iniciativu značky na pomoc Červenému kříži, který společnost Coca-Cola intenzivně podporuje v průběhu celého roku a také v rámci své vánoční kampaně.

„Letošním netradičním koncertem chceme nejen pomoci lidem v nouzi a podpořit organizace jako je Červený kříž. Chceme také zachovat vánoční atmosféru a umožnit tak všem prožít jedinečné chvíle „s ostatními, a přitom v bezpečí svých domovů, sděluje Zuzana Kadlečková, manažerka digitální komunikace Coca-Cola Company ČR.

Slavnou česko-polskou zpěvačku Ewu Farnou můžeme v hudebním spojení se značkou Coca-Cola letos vidět již počtvrté. Spoluprací se snaží pomoci lidem v období pandemie. Letos to bylo například v rámci kampaně #shudboujsmespolu, kdy Coca-Cola jako první v únoru zareagovala na nově nastolený lockdown čtyřmi koncerty formou livestreamu. Virtuální koncert Ewy Farné měl za pouhých 48 hodin přes 300.000 shlédnutí.

„Šířit pozitivní emoce je vlastně podstatou mého povolání. Dělám to prostřednictvím hudby a jsem ráda, že mám možnost v naprosto nekoncertním období přinést lidem hudební zážitek rovnou do obýváku. A třeba se trefíme přímo do srdcí, protože tohle bude bomba! Bude to přesně rok, co jsem měla svůj první velký symfonický koncert v Praze, na tohle výročí ho pro fanoušky vydávám na vinylu, a navíc ho lidem zahrajeme online. Pomůžeme navíc společně Červenému kříži, vždyť kdy se má nejvíc šířit dobro a optimismus, když ne před Vánocemi. Tahle doba to potřebuje dvojnásob, tak jsme to pojali velkolepě,“ říká Ewa Farna, zpěvačka a ambasadorka projektů značky Coca-Cola.

Ewa Farna se také společně s dalšími hvězdami naší hudební scény zúčastnila akce #PodOkny, která se konala pod záštitou značky Coca-Cola a Cen Anděl. Stovky seniorů z více než 50 různých domovů důchodců si tak mohly poslechnout hudební vystoupení kde jinde než přímo pod svými okny. Jedinečný zážitek doprovodily dary v podobě květin, zákusků, nápojů, desek a zdravotních pomůcek. Právě při předávání Cen Anděl 2019 jsme mohli vidět Ewu Farnou i v roli jak moderátorky.

Koncert Vánoce jsou tady můžete shlédnout zdarma online na profilu samotné zpěvačky či na Facebookové stránce značky Coca-Cola. Livestream se bude vysílat živě z prostor hotelu Ambassador v Karlových Varech, 5.12. od 20 hodin.

Foto: archiv E. Farne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *