Toaletní voda Alpa Sport

Alpa Sport Star je edice přípravků osvědčené značky pro všechny, kdo jsou rádi v pohybu. Podporují fyzický výkon i to, abychom se po něm cítili skvěle. A proto se těší vysoké oblibě nejen u sportovců. ALPA Sport Star nyní rozšiřuje nabídku o speciální péči o muže.

Pro muže v pohybu toaletní voda ALPA Sport Star je tím správným startem pro každý den. Svěží vůně s dřevitými tóny a šťavnatým dozvukem zpříjemní pracovní den i chvíle při sportu. Její vytříbenost a jemnost zároveň je vítaným benefitem pro každou příležitost. Toaletní vodu doplňuje voda po holení stejné parfemace. Je jemnou péčí o pokožku tváře, kterou může holení dráždit. Obsažený alantoin a panthenol pleť zklidňují, příjemně ji zjemní a provoní.

Přípravek aplikujte na dlaně rukou. Dlaněmi naneste toaletní vodu na dobře prokrvená místa – např. na zápěstí, za uši, na krk, mezi prsy, příp. do oblasti loketních a kolenních jamek. Použijte takové množství, které bude vyhovovat vašim potřebám. Vůně ztrácí svou sílu po cca 3 až 4 hodinách. Další vrstvu aplikujte až po té, co tento čas vyprší. Nezapomeňte, že vy si na vůni časem zvyknete a už ji nevnímáte, ale všichni kolem ji stále cítí.

Toaletní voda s 10% obsahem parfémové kompozice pro dlouhotrvající vůni. Typ vůně: dřevitá, kořenitá, květinová, zelená, bylinná. Essential toaletní voda, 100 ml 102 Kč

Zdroj a foto: Alpa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.