Jedinečné hračky UglyDolls ve vajíčku Kinder Joy!

I když jsou postavičky UglyDolls na pohled neobvyklé, ve skutečnosti jsou doopravdy krásné – jen to není na první dojem poznat! Přesvědčte se o tom sami a poznejte městečko Uglyville a jeho veselé obyvatele. S hrdiny filmu UglyDolls se můžete seznámit v nové edici Kinder Joy a na lahodném mléčném a kakaovém krému si navíc nově pochutnáte pomocí recyklovatelné papírové lžičky.

Křivozubá Moxy, ušatý OX nebo jednooký modrý pes Ugly Dog se ve filmu musí vyrovnat s obyvateli městečka Perfection, kteří si myslí, že pouze dokonalé hračky mají nárok na štěstí. S kamarádskými postavičkami UglyDolls si přitom každý užije skvělou zábavu, a zároveň si uvědomí, že nikdo nemusí být perfektní, protože ze všeho nejdůležitější je to, kdo doopravdy jste.

Spolu s postavičkami naleznete ve vajíčku i praktické hračky, jako zápisníček, kryt na hodinky nebo držák na sluchátka. Novinkou uvnitř Kinder Joy je také lžička, která je od nynějška z recyklovatelného, vysoce kvalitního papíru, který pochází od udržitelného a certifikovaného dodavatele. Nová papírová lžička je nyní postupně zaváděna ve všech zemích EU, celosvětově pak od roku 2022. Tato změna přinese přibližně 45% snížení uhlíkové stopy v porovnání s dosavadní lžičkou a snížení spotřeby plastu o více než 1500 tun ročně.

Edice Kinder Joy s hračkami UglyDolls bude v prodeji od 1. 1. do 31. 3. 2021.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.