Premiérová řada Comedy Clubu odstartuje nový rok na Paramount Network

Oblíbení komici Lukáš Pavlásek, Adéla Elbel, Lucie Macháčková, Tomáš Reitz, Karel Hynek, Tomáš Plhoň, Nikola Džokič a mnoho dalších se vrací na obrazovky. V premiérové páté řadě stand-up show Comedy Club, pořadu z vlastní produkce kanálu, se ukážou na nově rebrandovaném kanálu Paramount Network. Diváci mohou sledovat nové díly již od 18. ledna každé pondělí ve 22.30, hned týden po startu navíc pořad odvysílá svou jubilejní 100. epizodu.

Prima Comedy Central se změní na Paramount Network 12. ledna 2021 a nabídne ještě více zábavy díky zařazení filmů do svého programového schématu. I nadále bude divákům nabízet ty nejoblíbenější komediální show z Prima Comedy Central, mezi které patří například Taková moderní rodinka, Jak jsem poznal vaši matku nebo Červený trpaslík. Diváci nepřijdou ani o vlajkovou loď kanálu, lokálně produkovaný Comedy Club. Česká stand-up show, nově produkovaná pod mezinárodní hlavičkou ViacomCBS International Studios, bude pokračovat na Paramount Network od 18. ledna 2021.

Známé tváře pořadu se, opět pod taktovkou moderátora Tomáše Jeřábka, rozpovídají i o tom, jak se jich dotkla koronavirová krize. Karel Hynek popíše šok ze stěhování z Prahy na chalupu v Podkrkonoší a Honza Studnička vylíčí život kardiaka během pandemie. Jejich pozornosti ale samozřejmě neuniknou ani další témata. Adéla Elbel vysvětlí, proč jsou milenky jako fotbal, Lukáš Pavlásek se zamyslí nad genderovou (ne)rovností v pohádkách a Lucie Macháčková divákům objasní, proč jste nejvíc cool, když záměrně děláte věci, co cool nejsou.

V premiérové páté řadě pořad oslaví významné výročí – 100. odvysílanou epizodu. Chtěl bych divákům poděkovat, že s námi jsou už 100 dílů. Když se začal Comedy Club natáčet, věděl jsem, že to bude úspěšný pořad. Ale oblíbenost a sledovanost předčila mé očekávání. Přál bych si, abychom natočili ještě dalších 100 dílů a náš nekorektní humor diváky bavil dál,“ říká moderátor Comedy Clubu Tomáš Jeřábek.

V prvním dílu vyzkouší Karel Hynek aplikovat v České republice čínský bodovací systém, alias „big brothera“. Adéla Elbel se přizná, v jakých skupinách na sociálních sítích je aktivní a proč. Michael Szatmary ve vší skromnosti promluví o tom, jaký je život v těle sexsymbolu. A Nikola Džokič prozradí, co zjistil s přicházejícím věkem.

Comedy Club bude dál v té nejlepší kondici na Paramount Network
Neustále slyšíme, jak máme zdravě jíst a hýbat se, ale vždyť musíme taky žít. A co ty? Jsi v kondici? Žiješ zdravým životním stylem?
Adéla Elbel: Jo, já jsem úplně zdravá.
Petr Vydra: No, já teď běhám, manželka se mnou chodí. Já běhám, a ona je rychlejší než já, když jde.
Nikola Džokič: Já nejsem zdravej (ťuká si na hlavu). Já vůbec nevím, nechci, nežiju. Ne.
Karel Hynek: Já jsem svoje tělo naučil, aby si z těch nezdravých věcí, které mu dávám, bralo jenom to zdravé, a ostatního si nevšímalo. Ono se to naučilo. Takže vlastně žiju jenom nezdravě, ale je to vlastně celé zdravé.

Vykazuje tvoje tělesná schrána nějaké paranormální jevy nebo paradoxy?
Petr Vydra: Já jsem paranormální jev zažil, když mi vypadly zuby a narostly mi nový. Když si to představím, tak to je přece strašidelný.
Honza Studnička: Když zvedám auta silou vůle, tak se mi spustí krev z nosu, ale to je asi normální ne? Nebo jak to máte vy?
Adéla Elbel: No jo, to se mi stalo, že jsem si dala hamburger, který měl tři sta gramů, ale přibrala jsem kilo. Tak to je hodně paradox. Na prd zase.

Jakou zdraví nejškodlivější věc jsi ve filmu nebo seriálu viděl?
Honza Studnička: Sáhnout na psa Johnu Wickovi. To bude nezdravé, si myslím.
Adéla Elbel: No, já jsem viděla třeba film Zkrocená hora, kde ti dva kluci, to není moc zdravé, jedli pořád fazole z konzervy. A to je prostě na prd. Ale taky tam hodně chodili po těch horách, takže to je vlastně i zdravé. Dobré. Win-win. Prd-win.
Petr Vydra: Když si Leonardo DiCaprio koupil lístek na Titanik. Protože otužování je zdravé, ale tady platí to, co u všeho – nic se nemá přehánět.

Comedy Club sledujte od 18. ledna každé pondělí ve 22.30 na Paramount Network.

Zdroj a foto: Comedy Club

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.