Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Začněte den snídaní od pekařství PAUL

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne a ve Francii to vědí nejlépe. Káva a croissant je pro Francouze každodenním rituálem, díky kterému se dostane do pohodové nálady a je připraven na vše, co mu den přinese. Nechte se inspirovat a začněte svůj den lahodnou čerstvou snídaní z pekařství PAUL.

Nabídka sladkých i slaných variací je skutečně široká a na své si přijde každý. Vybírat můžete z výhodných menu, nebo si vytvořit vlastní kombinaci, díky které vstoupíte do nového dne s úsměvem a energií.

Vyzkoušejte třeba klasické Menu Paris, které kombinuje klasické sladké pečivo, které Francouzi nazývají vinennoiserie s lahodnou kávou podle vašeho výběru ve velikosti grand nebo medium.

Nejste zrovna na sladké? Pak vás jistě potěší Menu Croissant – zvolit si můžete plněný croissant podle chuti, klasický nebo zapečený a k tomu horkou kávu, větší nebo menší. Přijďte si pro svou snídani na kteroukoli pražskou pobočku a než se uvolní vládní protiepidemická opatření, vychutnejte si pravou francouzskou snídani v pohodlí domova nebo v kanceláři.

Chcete překvapit rodinu nebo kolegy? Nakombinujte výběr z toho nejlepšího, co nabízí francouzští mistři pekaři a doplňte výbornou kávou, čajem nebo třeba horkou čokoládou. Všechno vám v pekařství PAUL předem připraví a krásně zabalí.

Zdroj a foto: www.paul-cz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *