Novinky od luxusní biokosmetiky Yage Organics

Luxusní biokosmetika Yage Organics, představuje Turmalin a Neroli, jemný pleťový peeling s drahokamem a výživný pleťový balzám Mystic Tansy Blue.

Peeling Turmalin a Neroli – 1.399,- Kč / 50 ml skleněná dóza
Jemný peeling by měl být součástí pravidelné péče o pleť. Pomůže nám odstranit odumřelé kožní buňky a další nečistoty. Díky tomu, že prokrvíme pokožku, zlepšíme také distribuci výživných látek a celkově pleť tonizujeme.

Peeling Turmalin a Neroli obsahuje papáju a kuličky z jojobového oleje, dále mandle, rýži, slunečnici, meruňku ale i jemně namletý prášek z turmalínu a další složky s blahodárnými účinky na pleť. Peeling je opravdu jemný a pleť je po jeho použití čistá a rozjasněná, ale není podrážděná.

Peeling nanášíme v malém množství na navlhčenou pleť a krouživými pohyby jemně masírujeme celý obličej, kromě očních partií, dokud se peeling nepromění v hedvábné mléko. Poté důkladně smyjeme z obličeje teplou vodou. Očistný rituál je ideální zakončit pleťovým tonikem Rose Kiss. Peeling doporučujeme používat dvakrát týdně.

Balzám Mystic Tansy Blue – 1.599,- Kč / 15 ml skleněná dóza
Svoji jedinečnou modrou barvu získal díky modrému marockému heřmánku, Tansy Blue. Hodí se na péči o pokožku v zimním období nebo jako noční výživný balzám.

Kromě tansy blue obsahuje baobab a marulu, díky kterým je balzám hluboce hydratační, hojivý, eliminuje zarudnutí a podráždění pokožky a pomáhá při léčbě ekzému. Další vzácné složky jsou kamélie, slaměnka, kadidlo, myrta, levandule nebo měsíček. Balzám je obohacený o vitamín E a je energeticky ošetřený a zesílený vyskokými vybracemi akvamarínu.

Mystic Tansy Blue se nanáší v množství velikosti hrášku, a to ráno a večer na vyčištěnou a vlhkou pleť. Ideální je před použitím balzámu nanést na pleť hydratační esenci nebo sérum. Pokud balzám obsahuje jemné hrudky, není to na závadu, je to způsobené rozdílnou teplotou tuhnutí bambuckého másla. Hrudky se teplem pokožky rychle rozpustí.

Zdroj a foto: www.yageorganics.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.