Nová edice Nutella Zahrádka zkrášlí váš domov

Nová jarní edice lískooříškové pomazánky Nutella Zahrádka v každém z vás probudí zahradníka. Jak je to možné? Jen co si pochutnáte, prázdnou sklenici proměníte v květináč a pomocí semínek ukrytých ve víčku si za oknem vypěstujete barevné letničky. To vše s dobrým vědomím toho, že jste sklenici zbytečně nevyhodili, ale dali jí nový život.

Rána s pomazánkou Nutella jste si vychutnali naplno a nyní vám už zbývá jen poslední lžička? Nezoufejte. Díky limitované edici si užijete radost z pomazánky Nutella i poté, co z ní zůstane jen prázdný obal. Stačí jednoduše naplnit použitou sklenici zeminou a opatrně do ní zasadit semínka okrasných květin, která na vás čekají ve víčku. Při správné péči, s umístěním na slunném místě a pravidelným zaléváním, vám zanedlouho před očima vyklíčí malé výhonky hledíku většího či krásnoočka barevného, které ozdobí váš domov nádhernými barevnými květy.

Nejen že si s edicí Nutella Zahrádka užijete dotek jara na vlastní kůži, při pohledu na svou „zahrádku“ se navíc můžete těšit pocitem, že jste i nadále pro sklenici našli využití. Speciální edice Nutella Zahrádka bude v prodeji od 1. 3. 2021, nově v 900g balení, a bude podpořena TV tagonem, kampaní na sociálních sítích a další online podporou.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.