Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Kaufland nově přijímá oblíbené Sodexo stravenky

Možnosti placení rozšířil Kaufland na maximum! Od začátku března bude možné v předním obchodním řetězci využívat papírové stravenky a elektronickou benefitní kartu od společnosti Sodexo. Navázal tak na spolupráci s dalšími francouzskými firmami jako Edenred a Up Česká republika. „Vycházíme tak našim zákazníkům vstříc, aby mohli u nás platit nejpoužívanějšími stravenkami na trhu,“ prohlásila Renata Maierl, mluvčí společnosti Kaufland.

Limit pro jeden nákup s papírovými stravenkami od Sodexo je 10 kusů poukázek. „Limity pro elektronické karty si řídí jednotlivé stravenkové společnosti samy, u papírových jsou stejné podmínky pro všechny, aby to bylo přehledné především pro naše zákazníky,“ vysvětlila mluvčí Renata Maierl.

Kromě francouzských zavedených značek je v Kauflandu možné platit také papírovými poukázkami nebo elektronickou kartou Naše stravenky, Benefit plus. „Můžeme říci, že aktuálním trendem je znatelný nárůst podílu elektronických benefitních karet na úkor papírových stravenek,“ dodala Renata Maierl ze společnosti Kaufland.

Nakoupit za stravenky je možné pouze potraviny, naopak na alkohol a nepotravinové zboží je využít nelze. Hotovost se na papírové stravenky nevrací, případné přeplatky má zákazník možnost nechat ve formě daru pro charitativní účely.

Zdroj a foto: Kaufland

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *