Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Kočka Magda Bendová slaví narozeniny a míří do Playboye!

Patří mezi nejkrásnější dívky českého showbyznysu. Zapomeňte na soutěže Miss, tam si opravdové krásy většinou příliš neužijete. Ono se totiž někdy stačí podívat do portfolia tuzemských fotografů a zjistíte, že je opravdu na co koukat. Co říkáte na Magdu Bendovou, která dnes slaví narozeniny?

U žen se věk nesděluje, takže ani tentokrát neuděláme výjimku. Můžete ale klidně hádat. Kolik byste téhle kočce řekli? A jak vlastně bude kráska, kterou objevil fotograf Jiří Rašner, slavit v době stále ještě trvajících restriktivních opatření? „Nic velkého to nebude. Respektuji nařízení, i když ne se vším souhlasím. Ale určitě si to vynahradíme, až tohle všechno skončí,“ usmívá se sympatická blondýnka, která sice pochází z Čechyně u Rousínova, ale v Praze už nějaký ten pátek spolupracuje s estetickým centrem a stomatologickou klinikou.

Už dlouho se v kuloárech hovoří o tom, že Bendová bude pózovat pro magazín Playboy, fotit by ji měl právě Rašner. A jak to vypadá, vše už pomalu dostává reálných obrysů. „Snad to brzy klapne. Moc se na to těším,“ přiznává krásná Magda. A co si budeme povídat, při pohledu na její fotky snad není nikdo, kdo by se netěšil spolu s ní. Bude to jistě jedna z největších ozdob prestižního pánského magazínu.

Foto: Jiří Rašner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *