Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Oslavte již po dvanácté DEN KŮŽE se značkou sebamed

Kůže je největší orgán našeho těla. Tvoří 7 % celkové váhy člověka. Je velmi citlivá a reaguje na podněty jako je teplota, okolní prostředí, stres, zdraví člověka a plno dalších aspektů, což ovlivňuje její stav. A proto se každý rok zapojujeme do mezinárodní oslavy ke Dni kůže, která připadá na den 5.5. Tento den byl vybrán kvůli podobnosti s přirozeným pH zdravé pokožky, které je 5,5. 

3, 2, 1 A JE TO TADY! 
Oslavte s námi dvanáctý ročník Den kůže. Přichystali jsme si pro vás malé překvapení. Můžete se těšit na dny plné slev, které budou probíhat od 3. května do 16. května.

V tyto dny můžete zakoupit produkty dětské řady, dospělé řady a produkty na opalování se slevou až 50 % na e-shopu KupKosmetiku.cz a ve vašich lékárnách.

MOTTO ZNAČKY SEBAMED JE: „Pouze zdravá pleť je krásná.“

Den kůže značky sebamed poukazuje na to, že péče o naši pokožku je důležitá, je potřeba ji dělat pravidelně a s láskou. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet celé portfolio značky sebamed a sebamed Baby za jedinečné akční ceny.

Dětský šampon 
Ideální pro péči o jemné vlásky a pokožku hlavy těch nejmenších. Usnadňuje rozčesávání a zanechává vlásky jemné a voňavé. Extrakt z heřmánku zklidňuje podráždění a zjemňuje pokožku hlavy. Neobsahuje mýdlo.

Deo Roll-on Blossom 
Deodorant s vůní květin zajišťuje celodenní ochranu a svěží vůni. Neobsahuje barviva, konzervanty, soli hliníku ani žádné chemické látky, který by mohly pokožce ublížit. Spolehlivě chrání před pocením a je vhodný pro citlivou pokožku.

Intimní mycí emulze pH 3,8 
Vhodná pro každodenní intimní hygienu s pH 3,8, která podporuje přirozenou rovnováhu mikroflóry. Neobsahuje mýdlo ani alkalické složky. Díky složkám heřmánku poskytuje zklidnění a antibakteriální účinky.

Dětské opalovací mléko SPF 50 
Pro nejlepší ochranu děťátka je důležité zvolit co nejvyšší ochranný faktor. Poskytuje vysokou ochran a působí jako prevence před spálením pokožky. Zvlhčující komplex zajišťuje intenzivní hydrataci, čímž brání před vysušením pokožky. Vitamíny E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk.

Dětská mycí emulze extra jemná 
Dětská mycí emulze je doporučena ke každodennímu mytí děťátka. Díky své hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu pokožky. Neobsahuje mýdlo a díky svému složení dodává dětské pleti lipidy a pokud se dostane do očí, tak neštípe.

Zdroj a foto: sebamed

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *