Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Takhle jste Aňu Geislerovou ještě neviděli!

Úterní díl seriálu Anatomie života bude pro diváky v mnohém překvapením. Soukromé vztahy všech hlavní postav se pěkně zamotají, některé z nich se dokonce ocitnou v partnerském trojúhelníku. A na své si přijdou i příznivci humoru!

Tato epizoda přinese několik komických scén. Panovačná a nesmlouvavá primářka Marta, kterou hraje Aňa Geislerová, začne trpět dočasnou ztrátu paměti. Ta ji na chvíli promění v bezbranné dítě stále dokola opakující nesmyslné otázky. Její indispozice někteří z jejích podřízených využijí. Jako například sestřička Táňa v podání Martiny Preissové, která jí konečně otevřeně řekne, co si o ní myslí. A bude to hodně úsměvné! Zeptali jsme se Martiny Preissové, jak si hraní těchto scén užívala.

Primářka Marta ztratí paměť, čehož vaše postava využije. Byla byste něčeho takového i vy osobně schopna?
Musím říct, že i pro mě byla tato scéna jistým způsobem katarzní a úlevná. Neumím moc v životě říkat lidem od plic a do očí, co se mi opravdu dere na jazyk. Velice často nenajdu odvahu. A myslím, že postava Táni ji našla také jen proto, že věděla, že si to paní primářka nebude pamatovat.

Dokážete takové chování pochopit?
Ano, dokážu pochopit, že je-li někdo pod dlouhodobým tlakem a cítí se zahnaný do kouta, může takhle vybuchnout a říct to, co by za normálních okolností nevyslovil. Ale dokážu pochopit i to, že to někdo nevysloví nikdy. Nejsme všichni stejní a situace, které nám život připraví, řešíme různými způsoby.

Jedná se o dost komický obraz. Hrajete raději vážnější, nebo humorné scény?
Humor je koření života i každého seriálu. A já mám to štěstí, že postava, kterou hraju, má smysl pro humor a nebojí se tento svůj potenciál ukázat. Když přijde herečce do cesty komická situace, je to odlehčení a výzva.

Jak se vám tyto scény s Aňou Geislerovou natáčely? Nasmály jste se?
Popravdě, byly to velmi úsměvné chvíle. Ten, kdo si to hodně užíval, byla určitě Aňa, která mě z postele neustále zásobovala dalšími a dalšími otázkami. Nasmály jsme se a doufáme, že i divák bude mít z těchto scén radost.

Jak se vám v současné době vede? Prý se můžeme těšit na vaši novou knížku. O čem bude?
Ano! Na začátku května spatří světlo světa moje prvotina. Je to knížka složená z fejetonů o mém životě a jmenuje se Jak jsem nebyla na lvech. Jsem sice trochu nervózní, ale zároveň se velice těším. Je to takové moje třetí dítě a přeju mu do vínku hodně čtenářů.

Seriál můžete sledovat na Facebooku https://www.facebook.com/serialanatomiezivota nebo na Instagramu https://www.instagram.com/anatomiezivota/.

Foto: archiv Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *