Oveska: zdravá svačinka z mléka a ovesných zrn

Nemáte čas na snídani nebo si v hektickém dni nestíháte ani připravit svačinu? Novinku Oveska z Mlékárny Kunín si můžete dát kdykoliv během dne a doplnit tak potřebnou energii, která vám díky obsahu ovesných zrn vydrží po delší dobu. Oveska potěší všechny milovníky čistých mléčných chutí, ale i ty, kteří upřednostňují ochucené mléčné produkty. K dispozici jim bude v klasické variantě jen s ovesnými zrny, ale i ve variacích jablko se skořicí nebo čokoláda.

Chutná Oveska, kterou oceníte jako pozdní snídani nebo vyladěnou svačinku, je prvním chlazeným produktem z mléka a ovesných zrn v praktickém balení na českém trhu. Vzniká z poctivých surovin, jako je kvalitní české mléko, vybraná ovesná zrna a inulin, čekanková vláknina, jež přispívá k pohodovému trávení. Díky svému složení tak Oveska představuje snadno dostupnou, ale zároveň hodnotnou chutnou svačinku, která zažene hlad a zajistí delší pocit sytosti.

Oveska je určena všem zastáncům aktivního životního stylu, ale i maminkám, jež mají v každodenním shonu jen málo času zpomalit, nebo studentům, kteří potřebují rychle načerpat síly při učení. Potěší také všechny, kdo dbají na svůj jídelníček, ale zároveň si chtějí pochutnat.

Vyzkoušejte Ovesku s chutí ovesných zrn a mléka nebo jednu ze dvou ochucených variant: zvolit můžete osvěžující kombinaci jablka se skořicí anebo sametově krémovou čokoládovou variaci.

Oveska z Mlékárny Kunín je k dispozici již nyní ve většině tuzemských supermarketů. Doporučená prodejní cena: 17,90 Kč.

Zdroj a foto: Mlékárna Kunín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.