Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze životaZvířata

Sodexo podpořilo stravenkami zvířata v zoo

V uplynulých měsících bojovaly mnohé zoologické zahrady s tísnivými podmínkami kvůli nedostatku financí, který způsobila vládní nařízení proti COVID-19.  Dokonce hrozilo i uspání některých zvířat. Společnost Sodexo Benefity, největší poskytovatel firemní benefitů v ČR, se proto rozhodla podpořit Zoo Praha nákupem stravenek ve výši 30 tisíc Kč.

„Stravenky jsou stále nejoblíbenějším zaměstnaneckým benefitem v České republice. Kvůli dopadům pandemie je však nepotřebují jen lidé, ale i zvířata. Rozhodli jsme se reagovat na kritickou situaci v zoo, protože nám osudy zvířat nejsou lhostejné a věříme, že když zoologické zahrady podpoří více firem, tohle náročné období ustojí,“ říká Tereza Knířová, manažerka komunikace Sodexo Benefity. Nakoupené stravenky zajistí potravu například pro medvěda ledního, slona indického nebo lva indického. Sodexo zároveň vyzvalo i své zaměstnance, aby se k pomoci přidali.

Pokud byste chtěli podpořit zoo i vy:  https://stravenky.zoopraha.cz/

Foto: archiv Sodexo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *