Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

E.Mi představuje: Regenerační olej na nehty

E.Mi představuje NOVINKU – Regenerační olej – intenzivně zvlhčující, regenerační olej na nehtovou kůžičku a nehtovou ploténku.

Skládá se z 95,35% přírodních složek: mandlový olej, olej z hroznových semen, pomerančový olej a vitamín E. Aktivní složky zvlhčují, vyživují a obnovují nehtovou kůžičky a usnadňují růst nehtové ploténky. Zachovává estetický vzhled nehtové kůžičky a prodlužuje tak dokonalý stav manikúry.

Mandlový olej zvyšuje pevnost pokožky; vyživuje a zvlhčuje, má regenerační vlastnosti a zlepšuje pružnost pokožky. Olej z hroznových semen zjemňuje pokožku, zvyšuje metabolismus v buňkách, zvlhčuje a omlazuje; jedná se o silný antioxidant, který chrání pokožku před škodlivými účinky vystavení UV záření. Pomerančový olej zvlhčuje nehtovou kůžičku, usnadňuje syntézu kolagenu a stimuluje růst nehtů. Vitamin E chrání buňky před poškozením způsobeným aktivitou volných radikálů.

Použití:
Naneste kapku oleje na nehtovou kůžičky anebo nehtové lůžko a vmasírujte jej krouživými pohyby. Doporučeno pro každodenní použití.

Dodává se v lahvi z tmavého skla s kapátkem; objem: 10ml. Cena: 350,-

Zdroj a foto: www.emi-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *